Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha késik a menstruáció és...

Ha késik a menstruáció és mégis ma kicsit visszaesik a reggeli hő, akkor esélytelen már a baba? Fixen 15. dpo és teszt még negatív.

Figyelt kérdés

2020. okt. 1. 11:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A hőgörbe nem mindig pontos önmagában, használj mellé ovulációs tesztet is.
2020. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én vezettem hőgörbét. Nekem hónapok során mindig a 12. dpo-n esett le a hőmérséklet és utána következő napokban jött meg. Amikor terhes lettem a 12. napon nem esett vissza, sőt magasabban is volt mint az előző hónapokban bármikor, ez volt az első gyanús jel. Ha visszaesik az a menstruációt jelzi.
2020. okt. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat. Remény hal meg utoljára, de szerintem sem jön össze ez a hónap sajnos. 😞
2020. okt. 1. 21:51
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi lett végül kérdező?
2020. okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Megjött sajnos.
2020. okt. 9. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!