Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire vészes ez a lelet?

Mennyire vészes ez a lelet?

Figyelt kérdés

Augusztusban volt egy kémiai terhességem, szeretnénk babát, de sokáig nem sikerült, aztán ő se maradt velünk. 3.napi vérvételen voltam, ezt a papírt kaptam. Dokihoz jövő hét végére kaptam időpontot, és csak kattogok, hogy a kortizol és a glükóz, inzulin mennyire gáz, hogy ilyen magas.


[link]



2020. okt. 8. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Éhgyomorra mentél? Ha igen, akkor ez inzulinrezisztencia, ami okozhat bajt és mindenképpen kezelést igényel, minimum diétát.
2020. okt. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos elrontottam azzal, hogy megittam a szokásos 2in1 kávémat, kis édesítővel. Már mikor elindultam jutott eszembe hogy nem kellett volna 🤦‍♀️ tiszta hülye vagyok, előző esete még tudtam hogy semmi kávé, erre reggelre kiesett. Biztos befolyásolja ez is valamennyire. Bár nem kérte senki hogy éhgyomorral menjek, de szerintem ez alap lett volna.
2020. okt. 8. 10:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szólj az orvosnak hogy adjon új beutalót, mert így, hogy előtte kávéztál, semmi nem derül ki a leletből... A glükóz és az inzulin is fals eredmény. Ezzel teljesen felesleges visszamenni a dokihoz.
2020. okt. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, mindenképpen szólok neki!
2020. okt. 8. 10:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Pco.

Legalább is szerintem.

2020. okt. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!