Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltam nőgyógyásznál baba...

Voltam nőgyógyásznál baba vállalás végett, mindent rendben talált. A vizsgálat végén annyit mondott, hogy szedjek étrend kiegészítőt. Gondolom itt a terhes vitaminokra gondolt. Kinek melyik vált be?

Figyelt kérdés
2020. dec. 29. 07:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%

Inkább csak annyit mondok melyik nem


Gravidátóp hánytam

Elevit nekem túl nagy kapszula.


Magnézium, vas, folsav, c vitamin legyen.

2020. dec. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
26%

És sokaknak a teherbeesést vitamin hiánya akadályozza.


1.

2020. dec. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

Én kb az összeset kipróbáltam, mindtől vagy a fejem fáj, vagy hányok :(


Én külön szedek folsavat, C-D vitamint, magnéziumot.

2020. dec. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a dm saját márkás terhes vitamin vált be, de ha reggel szeded eh gyomorra akkor kB mind hányingert okoz. Előtte enni kell az fontos
2020. dec. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

[link]


5ös, erre gondolsz?

2020. dec. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy kifejezetten terhes vitaminra gondolt, csak simán multivitaminra. Szerintem akkor mondta volna, melyik fajtát ajánlja. Ilyenkor még nem szükséges.
2020. dec. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%

Dehogynem szükséges... És ez nem marketing. A legtöbb magyar olyan vitaminhiányban szenved, főleg a hideg hónapokban, hogy borzalom nézni.

Csak nem olyan (terhes)vitamint kell szedni ami azért 5000 Ft egy hónapra mert a marketingre költik az összes pénzt, és gyatra mennyiségű a hatóanyag.

Folsav nagyon fontos már a próbálkozás előtt, napi 4-600 mikrogramm minimum. Vasbevitel is, olyan 30-40-50mg legalább, D-vitamin 3-4000 egységnyi, magnézium kb 300mg, és B-komplex (sok nőnél a B6 és B12 hiánya is nehezíti a teherbeesést). Zink meg szelén is jó, de egy multivitaminban vagy normál terhesvitaminban ezek megvannak.

Sokan dicsérik a GAL-t, de nekem drága. Nekem a Jutavit terhesvitaminja vált be, jók az összetevők, az ár, és magyar termék. A DM-es se rossz, de kicsit kevés van enne mindenből (ezért az alacsony ár), a Gravida is jó összetétel alapján, de valóban sokan émelyegnek tőle.

Sima multivitaminra is vonatkoznak ezek, abból a leges-legjobb a Supradyn, de az árra is veri a legtöbb fenn felsorolt terhesvitamint.

2020. dec. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
6 os, igen arra gondolok.
2020. dec. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

11!

Köszi!

Ennek a folsavját szedem most. Nem tudtam, míg nem írtad, hogy terhesvitaminjuk is van

6voltam.

2020. dec. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Dm saját márkás A-Z ig baba mama vitamin. Legjobb. +szedtem még mellé folsavat. Teherbe esés előtt is már és most terhesen is ezt szedem. Mind két gyerekemnél
2020. dec. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!