Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dec 17 ota vagyunk együtt...

Dec 17 ota vagyunk együtt védekezés nélkül. Ma megjött igy kevés esélyt látok babára. Valaki esett teherbe es megjött neki?! Majd utána pozit tesztelt?! Ti mennyi ideig próbálkoztatok mire sikerült?

Figyelt kérdés

2021. jan. 4. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagyis még csak két hete próbálkoztok, de már odavagy. Nyugi!

Ha véreztél, nem vagy terhes, ez nem betonbiztos ugyan, de 99% százalék. Legyetek együtt amikor jólesik, és foglald le magad valamivel.

2021. jan. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka, akinek elsőre összejön, legyél türelmesebb, ha 1 évig nem sikerül érdemes kivizsgáltatni.
2021. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Nekünk 9 hónap után jött össze először, de sajnos abból nem lett baba (üres pzs). Kihagytunk egy ciklust a műtét után, aztán a 4. hónapban sikerült. Ő most épp alszik az ágyikójában. :)
2021. jan. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan már most fenn vagy akadva?

Mi 10.honapja próbálkozunk... makk egészségesek vagyunk, kivizsgáltattuk magunkat.

Van már egy fiunk, ő a 8.hónapban fogant.

2021. jan. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok feltettem egy kérdést! Egyáltalán nem vagyok kiakadva. Van már gyerekünk es elsőre össze jött! Egyszerűen érdeklődés szinten tettem fel egy kérdést... de nem is értem ha zavar a kérdés nem kell válaszolni nem leszolni/ beszólni kell. Köszi
2021. jan. 5. 09:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem jutott eszembe tesztelni, miután megjött a menstruációm. 3 nap késésnél legkorábban.

Először 3. hónapban sikerült, de még nem voltam 6 hetes, mikor elment. Utána 14 hónapot váratott magára.

2021. jan. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

Tavaly januárban kezdtük a babaprojektet,és július volt mire teherbe estem. Nekem is volt egyből januárba egy pozitív teszt, aztán megjött.

Nem szabad rástresszelni!

Sok sikert! 🙂

2021. jan. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!