Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue-val teszteltem ma...

Clearblue-val teszteltem ma reggel. A kontroll csíkom csak nagyon későn jelent meg, míg az eredmény vonalam szinte már az első pillanatokban. A szemem csalt meg vagy tényleg egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
Egy nagy negatívot kaptam, ami azonban mintha húzott volna egy függőleges szellemvonalat, ahogy erősödött a kontroll csík? Tényleg szellemvonal lehetett?
2008. dec. 5. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
HŰ ezt most nem értem. Melyik csík volt előbb? A babás? Vagy a kontroll csík eltünt? VAgy mi? ha eltünt a kontroll akkor hibás a teszt
2008. dec. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval... A babás csíkom jelent meg előrször, a kontroll pedig szinte majdnem a tesztidő végéig váratott magára. Végül megjelent, és akkor véltem látni a szellemvonalat is. Remélem sikerült pontosítanom.
2008. dec. 5. 09:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor az inkább pozi mint negatív. De jobb ha csinálsz egy másik tesztet. Az nem túl jó, ha a kontroll csík eltűnik.. Viszont a babás csík nem jelenik meg ha nincs baba. De inkább tesztelj még 1-et! Sok sikert majd írd meg mi lett!! Szorítok!
2008. dec. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A babás csík nem jelenik meg csak úgy, gondolom én csak akkor ha van hcg a szervezetedben! De holnap reggel csinélj egy új tesztet, majd írj, hogy az hogy sikerült!! SOk sikert hozzá!

2008. dec. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ezzel teszteltem és nekem is előbb a babás csík jelent meg, csak nekem egy erős pozitív. A kontrollcsík később jött, de azért nem 10 perc múlva. Lehet tényleg nem volt jó a teszt, csinálj még egyet!
2008. dec. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ma reggel megcsináltam még egyet Qupidoval... Kaptam egy szép nagy - jelet, szóval tényleg csak a szemem csalt meg. :-(

De nem baj, így legalább van még esély, h a Jézuska hozza. :-D

2008. dec. 9. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!