Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk mit tegyek,...

Babát szeretnénk mit tegyek, tegyünk a párommal a 100%-os eredmény érdekében?

Figyelt kérdés
Már közel egy hónapja próbálkozunk gyermekáldás érdekében, a párommal, de viszont a múlt héten (szept. 29- okt. 2-ig) megvolt a havim. Fáradékonyabb vagyok, lelkileg érzékenyebb, mást nem vettem észre... Attól még összejöhetett a baba??
2011. okt. 6. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

100%-ra nem lehet menni :)

Mellesleg az, hogy egy hónapja próbálkoztok, az pontosan egy próbálkozást jelent. Ha múlt héten volt meg a havid, akkor elég valószínűtlen, hogy tüneteid lennének még. Ne görcsölj rá, mert az nem jó.

2011. okt. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elso lepeskent szedj terhesvitamint a parod pedig cinket. A terhesvitamin segit, h a baba megfoganjon es megmaradjon, a cink pedig felturbozza a fiuka.
2011. okt. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

1 hónap után máris elfogyott a türelem?

mi lenne ha 1 év próbálkozás után tennéd fel ugyanezt a kérdést?! nem értem az ilyen kérdéseket...

2011. okt. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kozel egy honapja probalkoztok? :O Hat elso korben szerintem van itt kismillio kerdes a temaban olvasgass azok kozul. Es meglatod, hogy ha multheten megvolt a havid, akkor az minek a jele. A jo hir, hogy ez egy ujabb honap, lehet ujra probalkozni. :) Sok sikert
2011. okt. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen módszer van: szeretkezzetek :)))
2011. okt. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval! Emelett a leglényegesebb: NE STRESSZELJETEK RÁ!!!!!!! Lazaság és nyugiság! Sok sikert!
2011. okt. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szombatonként nézd ezt a "9 hónap" című babára felkészítő sorozatot, egy híres doki tartja, nem írom ki a nevét.


tv2.hu/9 honap/Video/9-honap-1-adas

2011. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap még tényleg semmi. Azt tudod ugye, hogy a petesejt max.36 óráig életképes? Szóval hiába bújtok össze minden nap, egy hónapban csak 1 max 2 nap esélyetek van a sikerre. Ha pontos a ciklusod, akkor be tudod lőni a peteérésed. A legbiztosabb ha a 10-ik naptól a 17-ig minden másnap összebújtok. Ha mindkettőtöknél minden OK, akkor lehet már ebben (vagy a köv.) a ciklusban terhes maradsz. A tünetekről annyit, hogy egy hónap után ne éld ennyire bele magad. Mi 6 hónap után kezdtünk el aggódni. Azóta eltelt már 2 év, baba sehol, de még mindig nem képzelek be tüneteket. Az igazi terhes tünetek elmaradt mensi környékén érezhetők csak, de akkor már pozi teszt is bizonyíthatja. Ne figyeld ennyire magad, csak ront a dolgon. Hidd el, tapasztalat!
2011. okt. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Kedves utolsó, a petesejt lehet, h csak 36 óráig életképes, de a sperma az meg, akár 72 óráig is. Szóval, ha ovu előtt két nappal történik az akció és utána nem, akkor is teherbe lehet esni, ha a hímivarsejtek egészségesek. Valamint a mindennapi hímivarsejt ürítés az éretlenebb fiúk célbajuttatásához vezet, ami megint nem egy főnyeremény. Magyarul a 2 naponkénti az ideális, a naponkénti csak szórakozásnak jó.
2011. okt. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért, én nem ezt írtam? Ha elolvastad volna figyelmesen, úgy írtam, hogy minden másnap...Az nem 2 nap szerinted? :)
2011. okt. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!