Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhességre utaló jel,...

Lehet terhességre utaló jel, ha az ágyékom kezd nagyobbodni?

Figyelt kérdés
Olyan mintha hizna az ágyékom, ez sima hízás lenne vagy terhesség jele
2021. jún. 1. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. jún. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció? Teszt? Orvos?
2021. jún. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Csak akkor, ha ezzel egyidôben a füled is kezd megnyúlni.

Máskülönben menj futni.

2021. jún. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
😂😂😂😂😂
2021. jún. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha menstruálsz akkor is egy kicsit bedurran, legalábbis nálam. Én így, hogy kiderült terhes vagyok észrevettem, hogy nagyobbodik, de az elején nem ez volt a legfeltűnöbb jel, hanem inkább az, hogy egyik napról a másikra iszonyú fáradt voltam, feszültek a melleim, majd a szoksásosnál sokkal kevesebb menszim volt. Rá pár nappal ki is derült, hogy terhes vagyok. Ezek azért kicsit biztosabb jelek, figyelgesd még magad. :_)
2021. jún. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő választ. Májusba nekem is sokkal kevesebb menszim volt mint szokott lenni, de utána csináltam tesztet negatív lett. 11.e körül kell megjönnie igy annak nem hiszem, hogy már ez lenne a jele
2021. jún. 1. 10:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂
2021. jún. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A húsos pïnyadomb az az elhízás jele, itt az ideje fogyózni, de egy két bioszkönyvet is felcsaphatsz menet közben.
2021. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%
Azt gondoltam itt már nem fogok olvasni újabb meglepő dolgokat de mindig sikerül
2021. jún. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!