Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a hónapban kezdtük el a...

Ebben a hónapban kezdtük el a babaprojectet és most 4 nappal a nem várt előtt 2 napja csak barna maszatolás van. Még a tisztaságin is alig látszik. Mindig konkrétan jött meg a menzeszem amióta csak van sosem volt barnázás. Most mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2021. júl. 8. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog jönni a menzeszed.
2021. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem egyértelmű. 4 nap múlva kiderül, mikor csinálsz egy tesztet.
2021. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Alacsony a progeszteron szinted, még ha meg is termékenyült, akkor sem valószínű, hogy megmarad.
2021. júl. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Én decemberben hagytam abba a gyógyszert, utanna kb 1 hónapig folyamatosan barnáztam. Kellett a Tisztasági. Azután még kb 3 hónapig középidőben jött mindig a barnázás. Mostanra múlott el talán.
2021. júl. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
szia. mi lett veled? pont ugyanez a helyzetem. 6 nappal a nemvárt előtt pici barnázás 1-2 csepp, meg mintha bizseregne a bal petefészkem. soha nem barnáztam még életemben és nem hiszem el, hogy pont az első próbálkozós hónapban kezdődik el :(
2021. júl. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves 5ös. Sajnos nekem megjött rá 2 napra rendesen. 😔
2021. júl. 19. 19:02
 7/7 anonim ***** válasza:
szia. 5-ös vagyok. nekem is 1 nappal a nemvárt előtt megjött múlt csütörtökön. most pénteken megyek dokihoz és abban bízom, hogy ír fel nekem progeszteront vagy elküld 21. napi vérvételre. ha nem, akkor magánba megyek vérvételre, és ha alacsony a progi szintem akkor csak felírja. remélem még időben leszek. 23. ciklusnapomon kezdtem el barnázni és görcsölni
2021. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!