Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után kinek mennyi idővel sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Magától helyre állt minden vagy kellett segítség? Szedtetek valamit?
2021. aug. 12. 12:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

10 évig szedtem fogamzásgátlót, majd 3 hónapig még óvszerrel védekeztünk, majd a következő hónapban pozitívat teszteltem


Utolsó,a barátnőm is cickafarkfű teát,meg palástfű teát ivott...tönkre tette a cikusát, 1 év kellett neki,hogy rendbejöjjön

Majd azonnal teherbeesett...

2021. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 bloo1235458 ***** válasza:

6.dik hónapban sikerült. 3 hónapig az abbahagyása után nem jött meg a menstruációm, így elmentem az orvosomhoz. Ultrahangot látszott hogy pici ciszták alakultak ki a hosszú fogamzásgátló használat miatt. Doktornőm nagyon segítőkész volt, egyből vért vett és elkezdtuk a kezelés

st - Clostylbegit és utrogestant.2.dik ilyen honapom sikeres is volt 😊 12+4 hkm 😊

2021. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
1 év
2021. aug. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Na mi az? 69% lepontozó művész már csak 64% lett?

Mit is lehet ezeken a válaszokon lepontozni?

2021. aug. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

3 év.

Első évben elég sokat stresszeltem a munkában, munkahelyet váltottam, inofolicot ittam, mert sok csodát olvastam róla.

El is kezdtem össze-vissza vérezni, rámszólt az orvos, hogy hagyjam abba.

Felhívta a doki a figyelmemet, hogy alacsony a testsúlyom,(48kg, 165 cm) így nem fog menni.

Nem értettem, mert egész életemben nagyon filigrán voltam, sosem diétáztam.

Aztán jött a covid,home office, és olyan hosszú volt az ebédszünet, amilyet én akartam.

(nekem átlag 45 perc egy nyugis ebéd)

Felszedtem 8 kilót, csak úgy.

Aztán fél éven belül összejött. Most már gyanús, hogy a munka miatt volt, sok a stressz, és sosincs időm rendesen enni.

2021. aug. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
15ös az inofolic neked nem volt jó ötlet ha amúgy is vékony vagy,elvileg fogyaszt is. Én bízok benne,mivel mióta letettem a gyógyszert feljött pár kiló
2021. aug. 17. 07:48
 17/17 anonim ***** válasza:

#16

Ezt nem is tudtam 😮

Mindegy, csak másfél dobozzal vettem be, hamar abbahagytam.

2021. aug. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!