Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevállalnátok a második...

Bevállalnátok a második várandósságot?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy 2,5 éves lányom, szeretnénk neki kistesót. Megbeszéltük, hogy próbálkozunk, de a rossz élmények miatt félek (rettegek) a terhességtől. A párom rám bízta a döntést, hogy bele vágjunk-e a projectbe, hisz nekem kell érezni, hogy képes vagyok-e rá. Vágyok rá, de félek. Ma pozitív az ovu teszt. Egyik részem izgatott, hogy itt az idő, másik pedig hogy hú, soha többet. Ti megpróbálnátok a helyemben a kistesót, vagy ezt már nem szabad eröltetni?

2021. okt. 29. 08:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon rossz volt az első,nem biztos hogy a második terheség és szülés is borzaszto lesz.mindenképpen válaljátok be a kistesot,és lehet hamar összejön
2021. okt. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#11

Az első is elsőnek összejött, szó szerint egyetlen alkalomtól. Valószínű ezért is stresszelek rá ennyire, hogy mi van ha a második is, és akkor "holnap" már kezdődik is az egész előről. Viszont ennél nagyobb korkülönbséget már nem nagyon szeretnénk.

2021. okt. 29. 14:42
 13/13 anonim ***** válasza:
Első terhességem szörnyű volt, szó szerint sorban jöttek a problémák, a szülés sem sikerült úgy, hogy szép élmény legyen. Másfél éves volt a lányom, mikor úgy döntöttünk "legyünk túl rajta" inkább, évekkel később sem lesz könnyebb újra terhesnek lenni, kibírom, nagyon szeretnék kistesót. Még a szülésről nem tudok nyilatkozni, de teljesen le vagyok döbbenve, ez a terhesség ez tényleg egy álom (az előzőhöz képest), a problémák abszolút elviselhetőek, ha valaki garantálná, hogy a harmadik is ilyen lesz, simán bevállalnék még egyet. Én sem hittem, hogy én tudok "élvezhetően" is terhes lenni, aztán láss csodát.
2021. okt. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!