Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív Pregimax...

Halvány pozitív Pregimax teszten idő után helyes eredményt mutat?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy reggel 7-kor megcsinátam a tesztet a nemvárt napján.Vártam kb.10 percet,addig nem látszott második csík,csak a kontroll.Mivel álmos voltam,visszafeküdtem aludni 10 perc után, a tesztet visszatettem a zacsijába,benne volt az a páraelszívó kis izé is.10-kor eszembe jutott,hohy megnézem,mi van a teszten,és akkor látom,hogy ott a halvány 2.csík,de jól kivehető,szines,nem fehér.Tehát nem tudom pontosan mennyi idő alatt jött ki rajta.Aki volt hasonló helyzetben,kérem írja meg a tapasztalatát.Aki pedig ilyen helyzetben van,annak segítség is lehet,mert kedden újra tesztelek és remélem már minden kiderül:))Köszi előre is!
2010. szept. 3. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:

ugyanígy jártam a pregimax-szal, és terhes vagyok.

csinálj egy másik márkájút.

2010. szept. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feltudod tölteni a képet?
2010. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Húha,hát nagyon remélem hogy Baba lesz,kicsi reményt adtál nekem:))Első próbálkozás:))Kedden jön meg a TeszVeszes tesztem,szóval akkor fogom újra megcsinálni,és ezúttal figyelem egy félóráig.Addigra gondolom erősebb lesz a csík,ha Baba van.Neked másik márka rögtön pozitív lett a Pregi után?Vagy mennyi idő elteltével teszteltél újra?És az már erős csík volt?

2: képet nem tudok föltenni sajnos,mert nem jó a gépem jelenleg,de látszik az elszineződés.25-én (nem tudom miért,kiváncsiságból teszteltem,lett egy negatívom ugyanezzel a fajtával,de az még másnap reggelre sem lett halvány sem.

2010. szept. 3. 17:58
 4/5 A kérdező kommentje:
1-nek szívből gratulálok a Bébyhez!:))Jó egészséget!
2010. szept. 3. 18:00
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos,halvány pozitív is pozitív,mára erős +++ lettem:))Köszönöm a válaszolóknak,különösen az 1.tartotta bennem a lelket!
2010. szept. 7. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!