Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a 18 éves terhessé...

Szerintetek a 18 éves terhesség nagyon gáz és elítélendő?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 20:48
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz és elítélendő.Anyukám is 18 évesen eset teherbe a nővéremmel.
2010. szept. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Attol függ:

-akarta-e?

-mennyire gyerek az a 18 éves?

és hasonlok......van ismerösöm aki 17 évesen szült,nem roma,és 9 éves a gyereke,azota is boldogan élnek a férjével.

2010. szept. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy terhesseg sem gaz es elitelendo. Az az elitelendo, ha valaki nem tud felnoni a feladathoz, nem tud felnottkent viselkedni es felelosseget vallalni. Lehet egy 18 eves sokkal jobb anya lesz, mint egy 30 eves, ha felelosegtudobb es ontudatosabb.
2010. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én elég érettnek érzem magam egy pici babára, és már nagyon régóta is szeretnék (csak megfelelő apa jelöltem nincs rá :DD). Azért tettem fel ezt a kérdést, hogyha egyszer fiatalon teherbeesnék, az elitélendő lenne-e.
2010. szept. 9. 20:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet ezt megítélni. Ha azért lett terhes a lány, mert felelőtlenül szexelt a barátjával, az nagyon gáz, viszont vannak olyan lányok, akikebben a korban már elégérettek a gyerekvállaláshoz és direkt szeretnének gyereket, az egyáltalán nem elítélendő, csak épp furcsa lehet az embereknek, mert nem ez a szokásos manapság.
2010. szept. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem az! Ha az a 18 éves anyává tud válni, fel tudja vállalni a terhességét és nem nyifeg-nyafog, hogy éhen fog halni.

Mindegy, hogy akarta-e, hogy milyen származású és hogy magára maradt-vagy sem.

Akkor gáz, ha megalkuszik egy kis abortusszal anyucihoz szaladva.

Elítélendőségről: senkinek semmi köze hozzá. Általában azok csóválják legjobban a fejüket, akik a saját házuk táján körül se mernek nézni, akkora a redva.

22/L, anya, hallgató

2010. szept. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A jelenlegi párom 21 éves és már szeretne babát, van lakása is
2010. szept. 9. 21:29
 8/12 anonim ***** válasza:

Én 19 évesen lettem először terhes,most 23 évesen fogom megszülni a másodikat.Imádok anya lenni,főleg fiatal anya.Ha én 35 leszek,15 éves gyerekeim lesznek,együtt mehetünk bulizni :)

De abból semmiképp sem lesz jó kapcsolat,ha apajelöltet keresel,mert az nem úgy működik.Igazából ideális apajelöltek,spermabankban találhatók meg(vagyis egy kis részük),de ők is csak biológiailag jó apajelöltek.Ha nem szereted a párod igazán,csak az lebeg majd a szemed előtt,hogy na,ő biztos jó apa lesz,az nem fog sokáig tartani.Egy terhesség sosem elítélendő,hiszen egy élő kis emberkéről van szó, miért is lenne elítélendő?Az a hozzáállás,amit te most tanusítasz,szerintem inkább az a kicsit elítélendő.(Bocsi, véleményt kértél)

2010. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szeretem a párom, szóval ezzel nincsen baj. Attól félek inkább, hogy egyszer a mi családunk is szétrobban mint az enyém (szüleim elváltak). Ettől szeretném óvni a gyerek(ek)et. De baj nincs köztünk, nagyon jol kijövünk egymással (véleményem szerint).
2010. szept. 10. 06:43
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát a 18 éves terhesség elég gáz :-),de 18 évesen terhesség az nem.

Én 17 éves voltam amikor jöttek a babák,esküvő meg minden aztán sajnos 14. héten kiderült hogy nincs szívműködésük.

Ha szeretitek egymást és tartod elég erősnek a kapcsolatotokat akkor én bevállalnám,de ezt nektek kell tudni.Na meg persze nehogy aztán megfutamodjon a végén a párod mert sok ilyenről hallani sajnos :-(

Sok sikert!

2010. szept. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!