Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Behatásol valamit, vagy...

Behatásol valamit, vagy ugyanúgy működik minden?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Vannak itt olyanok, akik 1 herével is sikeresen összehoztak babát? A férjemnek kikell venni a jobb heréjét, sérv következményeként. Ugyanolyan könnyen megy, vagy több időbe telik, esetleg rákell segíteni valahogy? Változtat ez bármin is? Van, amit másképp kell csinálni?Észrevehető lesz, ha nekem nem is, de számára?Mire kell figyelni műtét után? Meddig kell kórházba lennie emiatt, és milyen a műtét maga?

Ne haragudjatok, még semmit nem tudok erről, most jött ki az orvostól, rögtön hívott,és bennem annyi kérdés felmerült, féltem is persze nagyon, főleg hogy fájdalmai is vannak már jó ideje.

Tudom sokminden található a neten ezzel kapcsolatban, de én elsősorban most tapasztalatokra lennék kíváncsi, főleg gyerek témában, kinek mennyi idő alatt sikerült, és nem orvosi véleményekre. Persze az is nagyon fontos, de most az érdekelne a valóságban milyen.

Köszönöm, ha elolvasod és válaszolsz.



2022. márc. 28. 11:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Sziaaaa én 1 herével keszültem🤣🤣🤣🤣🤣
2022. márc. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ 😃😅.
2022. márc. 28. 11:27
 3/21 anonim ***** válasza:
33%
Nálunk a nagybátyámbak kellett műteni, neki azt mondta a doki, fickósabb lesz mint volt :D
2022. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

Behatásol


XDDD

2022. márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Behatásol, tehát van e rá bármiféle hatása.
2022. márc. 28. 11:49
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Befolyásol a szó, amit keresel.
2022. márc. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A behatásolt is ugyanúgy használják, de azért köszönöm 😃. A kérdésemre is tudsz esetleg választ 🙂?
2022. márc. 28. 11:57
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a hatással van-e rá rövidebb változata :D
2022. márc. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nagyon sok embernél hallottam már. Úgy ítéled a megfogalmazásomból, és a helyesírásomból, hogy putrifalván élek?

Tudod mit?Rendben, bocsánat!Nincs javítás lehetőség, ha tehetném javítanám. Az ok nélküli sértegetést nem értem az utolsó válaszodnál,főleg hogy én normálisan írtam neked előtte is, de ha jól esett, ettől szebb lett a napod, akkor egészségedre ☺️.

Viszont én most nem szóhasználati tanácsért fordultam itt az emberekhez, hanem nagyon is komoly dolog miatt,ha nem tudsz rá választ semmi baj, de akkor kérlek egyszerűen csak görgess tovább.

Köszönöm ☺️

2022. márc. 28. 12:22
 10/21 A kérdező kommentje:
#9 Köszönöm, így van 🙂
2022. márc. 28. 12:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!