Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Behatásol valamit, vagy...

Behatásol valamit, vagy ugyanúgy működik minden?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Vannak itt olyanok, akik 1 herével is sikeresen összehoztak babát? A férjemnek kikell venni a jobb heréjét, sérv következményeként. Ugyanolyan könnyen megy, vagy több időbe telik, esetleg rákell segíteni valahogy? Változtat ez bármin is? Van, amit másképp kell csinálni?Észrevehető lesz, ha nekem nem is, de számára?Mire kell figyelni műtét után? Meddig kell kórházba lennie emiatt, és milyen a műtét maga?

Ne haragudjatok, még semmit nem tudok erről, most jött ki az orvostól, rögtön hívott,és bennem annyi kérdés felmerült, féltem is persze nagyon, főleg hogy fájdalmai is vannak már jó ideje.

Tudom sokminden található a neten ezzel kapcsolatban, de én elsősorban most tapasztalatokra lennék kíváncsi, főleg gyerek témában, kinek mennyi idő alatt sikerült, és nem orvosi véleményekre. Persze az is nagyon fontos, de most az érdekelne a valóságban milyen.

Köszönöm, ha elolvasod és válaszolsz.



2022. márc. 28. 11:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Kérek mindenkit ne a szófordulatomon legyen a hangsúly. Elnézést mindenkitől, ha szúrja a szemét, de szerintem elviselhető, ha azt vesszük hányan írnak helytelenül, vagy trágárul sokszor, és azok felett is elsiklik az ember.

Ez egy komoly kérdés, számomra nagyon fontos, szóval aki csak unatkozik ne az én kérdésem alatt tegye! Köszönöm 🙂!

2022. márc. 28. 12:26
 12/21 anonim ***** válasza:
86%
Mi az, hogy behatasol ?
2022. márc. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudod? Pedig sokan használják. Állítólag. 😂
2022. márc. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Írtam fentebb is, hogy elnézést, ha valakit zavar, vegyétek befolyásolnak - nak.

#13 te még mindig itt vagy lemaradva? És időd is van nyomon követni a kérdésem? Akkor nem is csodálom. Tudod mit? Kiírom másképp is a kérdést, de kedvedért ezt itthagyom, hogy legyen valami öröm is az életedben ☺️💖.

Az inteligenciád is megfogott ☺️👌😯😱. Te voltál bunkó, én kértem elnézést, de te hozzád nem jutott el 😅. Lehet te származol arról a bizonyos putrifalváról 🤔? Nagyon ingerszegény életed lehet, ha ilyen semmiségeken vihogsz és lovagolsz már jó ideje 😱🤔🤭.

Nagylelkű leszek, és itt hagyom neked a kérdést, éld ki alatta magad nyugodtan 🤗💓.Úgy tűnik neked csak ennyi jutott,Isten ments, hogy meegfosszalak ettől 😊😚. A nekem címzett válaszokkal ne faradj, törlöm a kérdéseim közül, megkímélve magam a további "magasröptű" gondolataidtól,így hozzám már nem jutnak el, de ha nincs semmi értelmes az életedben csak ez, akkor kérlek, ne tartsd vissza, add ki ami benned van😅😅

Legyen szép napod 😘😘😘

2022. márc. 28. 14:31
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem hasznàlják. Mármint aki anyanyelvi szinten beszél.
2022. márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Hovarju ***** válasza:
Én ismerek olyan férfit, akit szintén sérv miatt operáltak és egy heréje maradt. 4 gyermeke született. (mindegyik a műtét után)
2022. márc. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Hovarju ***** válasza:
a legidősebb közel 30, a legkisebb 7 éves
2022. márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
82%

Egyelek meg. 🤣 Olyan szó, hogy behatásol nincs.

Max ha épp nem a világ végi zsák faluból Manci néni épp ki nem találta..

2022. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy petefészekkel is teherbe lehet esni, akkor szerinted 1 herével? (amennyiben természetesen nincs probléma a spermával)
2022. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nálunk.:)

1 here, nekem hátrahajló méh: két gyerek.

2022. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!