Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Probaltatok mar a Robitussin...

Probaltatok mar a Robitussin szirupot? Bejott valakinek?

Figyelt kérdés
olyan szempontbol erdekel hogy azt mondjak segit a teherbeesenel, akis katonak konnyebben jutnak a celba allitolag.
2010. szept. 17. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont ma írtam ezzel kapcsolatban, fel is raktam grbéket, amin látszik, hogy Robitussint használtak. De csak az a fajtája jó, amire az van írva, hogy expectorant, mert abban van az az sszetevő, ami segít. http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..
2010. szept. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Külnben kinevettek, de az Egészséges táplálkozással a gyermekáldásért c knyvben olvastam, és ebben a hónapban iszom már pár napja, eddig nem volt, most van tojásfehérjés nyákom.

Meglátjuk....

2010. szept. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2010. szept. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, de nem jött be.Összeférhetelenség miatt próbáltam.
2010. szept. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!