Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha megtartom a babát, azzal...

Ha megtartom a babát, azzal tönkreteszem a jelenleg alakuló családunkat?

Figyelt kérdés

Kislanyunk 4 éves. Spirál mellett teherbe estem.

Én nem gondolkodtam, a férjem viszont bár elvetetni nem szeretné ő sem, de tudom, hogy neki így is sokszor elég az egy gyerek.

Imádja a kislanyunkat. Jó apa. Sokat játszik vele, mindenben kiveszi a részét.

Segitsegunk nincs.

Nem szeretném, ha tönkremenne a házasságunk.

Nem tudom mit tegyek, hogy a férjem is boldog legyen.


2022. jún. 27. 14:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

"a férjem viszont bár elvetetni nem szeretné ő sem"


Ha te sem meg ő sem, akkor mi a kérdés?

2022. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
54%
Ha védekeztetek az azt jelenti, hogy nem akartatok gyereket. Nekem innen elég egyértelmű a dolog. Persze a döntést neked kell meghoznod.
2022. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
36%

Jézusom, miért menne tönkre egy család egy baba miatt?????

Nem egyedül te estél teherbe....

2022. jún. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem szeretné elvetetni a férjed sem és te sem, akkor valahol biztos örültök neki és készek vagytok megbírkózni a feladattal.

Ha tönkremegy a házasságotok, az nem a gyerek miatt lesz!

2022. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Tartsd meg a gyereked és tegyél meg mindent a házasságodért.
2022. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
57%
Ez a házasság már alapból ingoványos talajon áll, ha felmerült benned ez a kérdés! Szóval nem a születendő baba lesz az oka a válásnak, hanem az, hogy az egyik fél már nem szereti a másikat és tovább akar lépni.
2022. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%
Èn megtartanàm, ès fizetett segìtsèget vennèk rendszeresen igènybe. Az nem luxus, hogy magatokra is legyen idōtök.
2022. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%

Egy 4 éves mellett, ha nem tudsz egy kisbabat ellatbi, az rég rossz.

4 eves. Nem 1 vagy 2...


A férjed se akarja elvetetni, te sem, akkor mi a kérdés? Miert merült fel benned, hogy megromlana a házassagotok?

Jelenleg alakuló család? 4 éves az a lány. A férjed az apja? Ha igen akkor mitől alakuló? Vagy meddig fog alakulni? 20 évig?

2022. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Miért menne tönkre?

Lehet, nem ideális pillanatban érkezik, ezt biztos tudod az okát, miért, de ha mindketten akarjátok, miért menne bármi is tönkre?

2022. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
Olyan érzésem van, mintha tojásokon lépkedve várnád, hogy a férjed elfogadja és helyet foglaljon a családotokban. Miután ezt megtette, félsz újrarendezni a paramétereket, mert már eddig sem volt teljesen ínyére a gyerekkel közös élet. Jól látom? Ha így van, akkor nem a baba a fő gond.
2022. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!