Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, vagy aki tájákozot...

Lombikosok, vagy aki tájákozott ebben a témában! Az elvégzett vizsgálatok során nálam (nő) nem volt probléma. A férjemnél azoospermiát állapítottak meg. (nincsenek kiskatonák az ondóban) Szerintetek mi lesz a következő lépés?

Figyelt kérdés
Ma kaptuk meg a herebiopszia eredményét. Az azt állapította meg, hogy megtermékenyítésre alkalmas sejteket tudnak így kinyerni. A doki azt mondta tuti a lombik. Majd még egyszer vesznek ki a heréből :-) amikor a megtermékenyítésre kerül majd sor. Szerintetek mennyi az esélyünk, hogy elsőre sikerül? Jár ebben a cipőben valaki? Valami bíztatás? Már bejelentkeztünk, de még olyan messzinek tűnik az időpont amikor fogadnak minket, hogy jó lenne kicsit többet tudni.
2010. szept. 23. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi most járjuk a lombikosok rögös utját! Nálunk velem van probléma. De sehová nem haladunk csak megyünk meg megyünk és az égvilágon semmi nem történik. Nem akarlak el rémiszteni, de sajna ez így megy.
2010. szept. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk annyi volt a különbség, hogy a férjemnek volt élő sperma, csak kevés, igy nem kellett biopszia.

Nálunk mindkét terhesség csak harmadik kisérletre sikerült: egy hormonkezléses, majd egy fagyasztott embrió beültetés, majd ismét stimulálás és ez a harmadik lett sikeres. Hiába semmi bajom se volt.

Szóval nem garantált, hogy elsőre sikerült, de ha eleve igy készülsz, akkor nem csalódásként éled meg, hanem hogy semmi baj, akkor majd legközelebb... Én igy tettem, mindkét alkalommal fél év alatt estem teherbe.

Fontos lesz, hogy a párod melletted álljon és kitartosn, mert biztos lesznek lelkileg nehezebb időszakok, tudatosan készüljetek erre is.

2010. szept. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó válaszoló!


Köszönöm a bíztatást. Én is hasonlóképpen állok a dolgokhoz, mint ahogy ti is tettétek. A végső "cél" lebeg a szemünk előtt. Azért igyekszem arra koncentrálni, hogy már akár az első is sikeres lehet. De tudom, ez viszonylag ritka. :-)

A fél évet úgy értetted, hogy a három próbálkozás belefért a fél évbe?

Gratulálok a gyerekekhez, igyekszem titeket, mint jó példát szem előtt tartani. ... .-)

Ti hová jártatok kezelésre?

Köszönöm előre is ha válaszolsz....

Üdv. és további szép napot!

- Andi -

2010. szept. 25. 10:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Első válaszoló vagyok! Megtört a jég nálunk. Tegnap megint voltunk és minden eredményem jó. Ugyhogy elkezdődött az első stimuláció, tegnap már be is adtam magamnak az első szurit. Ugy örültünk már ennek is, hogy ídáig el jutottunk, már félsikernek vesszük. Végül is most néztem meg a papiromat és junius 25-én voltunk először , mégis olyan hosszunak tünik a várakozás. Minden jót kivánok nektek is. Nagyon alaposak végül is, mindent ki akarnak szürni itt a debreceni kaáliban. Remélem nálatok is hamarosan történik valmi! Üdv.:Andi. (én is.)
2010. szept. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!