Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ikerterhessegnél kinél mikor...

Ikerterhessegnél kinél mikor mutatott a teszt először pozitivat és hogy erősödött a teszt?

Figyelt kérdés
Képeket is néznék a tesztekről😊
2022. okt. 20. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elmaradt menstruáció második napján csináltam 2 különböző tesztet. Mind a kettő pozitív volt. Később nem csináltam, így nem erősödött.
2022. okt. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos nem tudom, 6 napja késett mikor teszteltem és erős két csíkos lett.


1 babával fix 10.dpo-n halvány pozi lett a 10-es teszt.


Én úgy tudom, teszt erősség alapján nem lehet megállapítani előre, hogy egy vagy több baba lesz.


Sógornőm most ikrekkel várandós, ráadásul lombikoztak és csak 12.napon lett pozi tesztje. Sokaknak már nem várt előtt is meglehetőesn erős pozi lesz a tesztje.

2022. okt. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
A teszt csak azt mutatja van e hcg. Nem leszel attól terhesebb vagy ikres h nagyon erős
2022. okt. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elmaradt mensi 3. napján csintam tesztet. Pont olyan erős volt mint a lányommal annó (akkor nem várt napján teszteltem) Fel sem merült bennem soha (a teszt alapján meg végképp nem) h ikreink lesznek
2022. okt. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1 embrió volt, ami meg is szakadt, de 6 nappal mensi előtt már volt + tesztem
2022. okt. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kimaradt menzesz 7. napján teszteltem, erősen pozitív volt, de gondolom ennyi idő után akkor is ilyen erős lett volna, ha csak egy babát várok.

A teszt erőssége nem utal többes terhességre, az csak az ultrahangon fog majd látszani.

2022. okt. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
60%
Szombati napra vártam, szerdán már én lattam a halvany csíkot
2022. okt. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!