Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 dpo-n enyhén fáj a petevezet...

9 dpo-n enyhén fáj a petevezetékemnél, a hasam alja tegnap óta Lehetséges hogy a beágyazódás következett/következik be?Vagy csak beképzelem magamnak ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés

2023. márc. 18. 16:55
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
fáj, neked is feltünne ha fájna valamid.Nyilván szerettem volna tudni hogy normális e vagy csak " beképzelem" De köszönöm én vagyok a hülye nem te..
2023. márc. 18. 20:48
 12/25 anonim ***** válasza:
63%
De ha tény, hogy fáj.. Akkor mégis hogy képzelnéd be?! Neharagudj, de te azt várod itt, hogy azt írják neked, hogy ez a beágyazódástól van, és terhes vagy... Ez volt a kérdésed, hogy ez beágyazódás, vagy beképzeled... Nos mi közöltük, hogy lehet beágyazódás is, meg képzelgés is. Abban senki nem kérdőjelezett meg, hogy fáj. Csak azt próbáltuk meg finoman közölni, hogy ne éld bele magad, nehogy csalódás legyen a vége. :) de itt te vagy aki szuperérzékeny :)
2023. márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
28%
Nekem mondjuk az is rejtély, hogy honnan tudod, hogy a petevezetőd fáj. Beteges komolyan...
2023. márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
@12 es rendben köszönöm
2023. márc. 18. 22:27
 15/25 A kérdező kommentje:
Igen arra voltam kiváncsi hogy ezt a jelenséget köthetem e a beágyazódáshoz. Nyilván olyan válaszát vártam aki terhes lett és erzett ilyesmit beagyazódásnál..Mindössze ennyi
2023. márc. 18. 22:32
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
12.es vagyok. Éreztem ilyet... Viszont mai napig nem tudom, hogy a beágyazódástól e volt vagy sem. Én nem rosszindulatból írtam neked egyátalán. Dec. 6ikán volt peteérésem,Dec.12.ikén éreztem szúró érzést a jobb felemen lent. És nagyon kezdett fájni a derekam, még ülő helyzetben is, és ez eltartott Dec.16.ikáig, majd a semmiből abba maradt. 18.ikán égtek a mellbimbóim, és megint volt erős szúrás a jobb felemen kb 20 másodpercig. 19.ikén pozitívat teszteltem. Én pont ebben a hónapban nem kötöttem hozzá ezeket a beágyazódáshoz, mert előtte már voltak hasonlók és nem voltam terhes. Viszont mindig jegyzeteltem a periódusnaptáramba peteéréstől, hogy mit érzek, hogy a következő hónapban a segítségemre legyen, hogy ne képzelegjek. 😊 Remélem így érthető.
2023. márc. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
kedves 12es.Köszönöm a bővebb válaszodat :) Azért tünt fel ez a fájdalom mert előtte ilyet sosem éreztem se ovulációkor( azt sem tudtam mikor van peteérésem (most is ugy tudom napra pontosra hogy tesztelek)illetve menzesz elött sőt még aznap se érzek semmit csak hirtelen megjön a havim minden fajdalom nelkul.Ilyesmi fájdalmat es ezen a helyen sosem ereztem. majd kiderul par nap mulva.mindenesetre nagyon imadkozom hogy baba legyen a dologban
2023. márc. 19. 16:38
 18/25 anonim ***** válasza:
Igazan nincs mit. Mióta próbálkoztok? :)
2023. márc. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
2 hónapja.Szóval még nem régóta.
2023. márc. 19. 19:23
 20/25 anonim ***** válasza:
Predictor earlyval 1-2 nap múlva ha tesztelsz, mutatja ha terhes vagy
2023. márc. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!