Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hat engem is ez idegesit hogy...

Selime kérdése:

Hat engem is ez idegesit hogy miert nem jön meg? 3 honapja probalkozunk de ez az idö is olyan hosszunak tünnik! Meg afolyamatos rosszulletek? Furcsa vagy csak nekem tünik annak? Holnap csinalok meg egy tesztet de nem sok remenyem van!

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Bocsi,nem értem,hogy mi a kérdésed.

Idegesít,hogy miért nem jön meg?Tehát nem szeretnél babát,ideges vagy,hogy nem jön meg? De akkor mi az,hogy 3 hónapja próbálkoztok? Én is pont ennyi ideje szeretnénk terhes lenni,de nálunk sem jön össze...

2010. okt. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden nap teszel fel kérdést evvel kapcsolatban. De mi nem tudunk segíteni, nem tujuk mért nem jön meg, és mért érzel tüneteket, ha negatív a teszt. Menj el jövő héten nőgyászhoz.
2010. okt. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Selime! Észrevettem, hogy egyik kérdésedhez sem írtál kommentet, pedig kérdezgettek tőled, de nem válaszoltál. Pedig tudsz írni a saját kérdéseidhez is! És jó lenne ha megtennéd, mert elég zavaró az, hogy nem válaszolsz, pedig csak segíteni szeretnénk a kérdésekkel. És úgy azért sokkal hatékonyabban menne a dolog. Lehet hogy nem kéne minden nap kérdést indítanod.
2010. okt. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Szerinted itt megkapod a választ a kérdésedre? Ilyen idióta kérdést feltenni és ennyiszer.
2010. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

szerintem meg egy unatkozó kis fruska, aki egyedül vagy a vele egy szinten lévő kis barátnőivel írogatják a kérdéseket, és jókat röhögnek azon, hogy vagyunk páran olyan hülék, hogy vesszük a fáradságot és próbálunk segíteni...

ez az én véleményem lehet pontozni, vagy válaszolni végre

2010. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
22:34! Miért gondolod, hogy unatkozó kis fruska? Egy felnőtt, babára váró nőnek nem lehet ilyen a stílusa? Annyi félék vagyunk, nem lesz mindenki érettebb és bölcsebb a kor előrehaladtával!
2010. okt. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért kell azonnal lehurrogni ha kérdez valaki valamit akár tizedjére is.Én meg tudom érteni a helyzetét mi csak 2 hónapja próbálkozunk, de igen nagyon hosszúnak tűnik az idő. A tesztet meg ne vidd túlzásba mert a több negatív teszt nagyban befolyásolja a lelki világodat, és hidd el az is hátráltatja a "babaprojekt" eredményességét.:)

Kívánok Neked minnél hamarabbi babásodást!:)

2010. okt. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!