Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 2 napja késik akkor érdemes...

Ha 2 napja késik akkor érdemes tesztelni vagy várnom kéne még és ha teszteljek akkor mehet már a délutániból vagy jobb reggel?

Figyelt kérdés

2023. jún. 28. 05:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
68%

Ha már késik, akkor 10-es tesztttel már ma is bőven tesztelhetsz, akár délután is.

Ez persze nem jelenti azt, hogy ha negatív, akkor biztos nincs baba, mert pl. lehetett később az ovu, és ha akkor sikerült teherbeesni, mondjuk egy hete, akkor azt még nem mutathatja, de erre kicsi az esély.

2023. jún. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
már igyis csoda lenne
2023. jún. 28. 06:17
 3/33 anonim ***** válasza:

Ha nem kívánt terhesség lenne, akkor főleg célszerű minél hamarabb tesztelni, mert ha negatív lesz, akkor megnyugszol és valószínűleg nemsoká meg is jön utána.

Esetleg próbálj keveset inni és pisilni, amíg nem csinálod meg a tesztet, ha délután fogsz nekifutni.

2023. jún. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
kivánt terhesség lenne 2 éve már
2023. jún. 28. 06:25
 5/33 anonim ***** válasza:
A ciklusod rendszeres? Mostanában történt valami változás az életmódodban? Pl. több stressz, fogyás. Amúgy reggel kell az első vizeletből, akkor van a vizeletben a legtöbb hCG.
2023. jún. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Ha késik akkoe már akármilyen teszt mutatja bármikor, csak legyen 1-2 óra pisi szünet
2023. jún. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Ket nappal a keses utan delutan lett eros pozitiv a 10-es erzekenysegu tesztem.

Szerintem mar tesztelhetsz delutan is

2023. jún. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tesztelhetsz.


Fura amúgy a két véglet, az egiyk nappal mensi előtt mát tesztel a másik meg késésnél se mer. Mi van veletek? :D


Én 7 évig vártam a csodánkat, de, ha kéesett teszteltem :D (egyébként mikro terhes lettem, már napokkal nem várt előtt tüneteim voltak és pozi lett a teszt.)


Késik, ennél tökéletesebb indok nincs egy teszthez. Ilyenkor má rninc skétely, ha pozi terhes vagy, ha negatív nem vagy az.


Drukkolok, hogy baba legyen a késés mögött, és ne halogasd tovább, mert értelmetlen :)

2023. jún. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, bocsánat kicsit félre írtam, szóval van aki már 6nappal nem várt előtt is tesztel, más meg késésnél se mer. :D
2023. jún. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

elég rendszeres háll istennek !! .


Csináltam én is azt hogy menszi előtt teszteltem de egy jó ideje megfogadtam hogy nem tesztelek csak ha késik és igaz most késik csak gondoltam hogy szimplán késik de tesztelek egyett :D

2023. jún. 28. 09:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!