Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 21 napján mindjárt...

A ciklus 21 napján mindjárt megjön érzés?Szerintetek?többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2 napja érzek az alhasamba szurkalo erzest,gorcsolest mintha megakarna jönni ,pedig még mensiig van 8 napom . A mellem rettentöen érzékeny, a derekam majd leszakad. Ovum júl.30-án volt de elotte ,aznap es utana is egyutt voltunk a ferjemmel.Bàr szinte mindennap együtt vagyunk , másfél hónapja vagyunk rajt a babaprojekten, előtte védekeztünk ,de sosem szedtem fogamzasgatlot..Viszont a pattik is jönnek , épp úgy mint mensi elött. Kérem csak az válaszoljon ,aki tud értelmeset válaszolni, esetleg volt màr benne tapasztalata.Köszönöm.

2023. aug. 7. 19:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

18as vagyok.

Kérdező, legyen igazad! :)

Én pont ebben a hónapban mondtam azt,hogy biztos nem vagyok az , párom meg szinte biztos volt benne.

2023. aug. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Hát igazábol az alhasi görcsök most csak idoszakokent jelentkeznek, a derekam meg mindig faj(ami sosem szokott) a mellem erzekeny,es mintha dupla nehez lenne,de hanyinger, sem szagra nem vok "allergias" , de meglehet ezek a tunetek nem várt utan jelentkeznek. Majd meglatjuk,bizom benne 🙏🏻❤️
2023. aug. 10. 08:19
 23/30 anonim ***** válasza:

Ha már tüneted van akkor az érzékeny teszt is kimutatja!

Több értelem van mint hogy keresed magadon a "szokatlan"tüneteket!

2023. aug. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, a tünet hiánya nem jelent semmit :) nekem egyedül a sűrű pisilés volt jelen, de az szinte minden mesinel megvolt , ezért nem gondoltam semmire. Plusz a múlthéten volt 2 eset, pisilés után minimális halvány rózsaszín csik a papiron, minden mensim így kezdődött, ezért is " vartam" hogy megjön.

Tehát mensi elmaradás után kb egy héttel nekem sincs semmi tünetem. Vasárnap volt egy nagyon erős fáradtság, de előtte nap esküvőre voltunk hivatalosak, gondoltam a kialvatlanságtól volt.

2023. aug. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Pontosan ilyen tüneteim vannak, az imént írtam ki kérdést aztán megláttam a tied :)

Nekem most az ovu után pici barnás folyásom van, azt hittem megfog jonni megint hamarabb (lenne 9 napom még) de mèg nem indult be a vérzés a reggeltől. Azóta izgulok hogy mensi lesz vagy baba 🙈 de kb peteéréstől nagyon fájnak a melleim, néha a fejem…

Szorítok neked aztán mindenképp ird meg hogy mi a helyzet :)

2023. aug. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Utolsó: nekem 4 nap van nem vártig, az alhasi gorcsok mar csak picit vannak jelen,a derekam fáj nagyon,a mellem érzékeny.Eddig én is úgy éreztem,hogy megjön , de most már nem azt érzem,viszont egyéb tünetem nincs , de türelmes vagyok ,és ha kedden nem jön meg tesztelek. ÉN IS SZURKOLOK NEKED🙏🏻❤️
2023. aug. 11. 08:24
 27/30 A kérdező kommentje:
Teszteltem ma,sajna negativ :(
2023. aug. 14. 16:14
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Minő meglepetés.
2023. aug. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Ezért írtam,hogy a ciklus 21.napjan azért mert leszakad a dereka nem kell gratulálni

Jól csináltatok,jót csalódott pedig a válaszok láttán már tuti,hogy beleelte magat,hogy terhes.

2023. aug. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Bizony,beleeltem magam , de nem baj nem csuggedek ,majd jön amikor Isten úgy gondolja,hogy jönnie kell . :) 🙏🏻
2023. aug. 15. 11:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!