Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kapott már valaki meddőségi...

Kapott már valaki meddőségi kezelésben vmiféle 25 ezer ft-os injekciót (injekciókat)?

Figyelt kérdés
Mi ez?Hatásos esetleg?
2009. jan. 2. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, az árból nehéz lenne következtetéseket levonni. Én pl. 35 ezer Ft-os (GNRh szurikat kaptam) de csak 300 Ft-ot kellett érte fizetnem a támogatások miatt. Van tüszőrepesztő injekció is, amit az inszemináció előtt kapsz. Próbáld meg kideríteni a szuri nevét...
2009. jan. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem anno a humegon volt ilyen drága, az peteérést segítette elő, ill azt, h több petesejt legyen, lombikkezelésnél. Mellesleg használt, mert baba lett belőle :)
2009. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Egy hónap múlva fogok részesülni ebben a kezelésben.A szuri nevét nem tudom,a doki azt mondta,h elég lesz ha akkor tudok róla,addig ne "túráztassam" magam ezen.Én a Puregon nevezetűt sejtem.Utolsó válaszolótól kérdezném:hány petesejted lett tőle,és több babád született? Magatoknak adtátok be?

A tüszőrepesztő szurit ismerem,kérdésemben nem arra gondoltam.

2009. jan. 3. 18:29
 4/7 anonim válasza:
A humegontól 12 petesejtem lett, és nem magamnak adtam be, hanem a körzeti orvos adta be.
2009. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Utsó vagyok: szóval a 12 petesejtből 7 termékenyült meg (lombikkezelés), 3 embriót "kaptam vissza" és egy gyerek lett belőle :)
2009. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
12???Te jó Isten...nekem már egytől is majd kiszakad a petefészkem..És minden nap elmentél a körzeti orvoshoz?
2009. jan. 5. 17:49
 7/7 anonim válasza:
Ha jól emlékszem (13 éve volt), minden másnap kellett menni, hétvégén ráadásul a lakására... Nekem meg se kottyant a 12 petesejt :) Mondjuk emlékeim szerint azért "éreztem" a petefészkem, de ki lehetett bírni
2009. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!