Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pénteken voltunk együtt...

Ha pénteken voltunk együtt kb. Ovulációkor, akkor ma már lehetséges hogy beágyazódási barnázásom van?

Figyelt kérdés

Teljesen más, mint menzesz előtt, nekem mensi előtt mindig élénk piros, majdnem pink a maszatolásom, ilyet sose tapasztaltam.


De azt olvastam, kell neki 6-10 nap, nem hiszem, hogy 4-5 nap alatt leért a helyére?


Vagy ne legyek optimista és ez progeszteron hiány. Sohasem volt ezzel gondom amúgy, szóval furcsállnám, ha pont akkor lenne progihiányom, amikor nekiesünk a babaprojektnek, a méhnyálkahártyám is mindig jónak látta a dokim, félévente járok hozzá.



2023. okt. 31. 21:34
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Igazad van, én ezt elírtam, mert kávé előtt kattogott az agyam. Arra gondoltam h a 8-11. DPO körül, azaz pénteken akarok teszetelni, mert mult kedden kezdett fájni a jobb petefeszkem, és pénteken volt a legvizesebb a folyásom.


Köszi a hasznos válaszokat es az 1 db privátot!


Sajnos elkezdett görcsölni a hasam, így biztosan előbb meg is fog jönni, mint szokott (30-35 napra).


Nem ovu teszteltem egyelőre, de reméljük sikerül nemsokára. Én most a Covidot hibáztatom, mindketten cefet betegek voltunk október első 2 hetében sajnos. Egy barátnőm 3x elvetélt 2020-2022 között, mindketten eü-s dolgozók a férjével, így mindig elkapták a vírust az első 12 hétben, amit nem bírt a szervezete, se a kicsié... 2022 nyarán elült a járvány és akkor fogant a kislányuk. :) És nem ők az egyetlenek, akik a nagy Covid hullámok alatt nem tudtak teherbe esni. :/ Legalább 5 kolléganőm esett teherbe 2022-ben, mind 25-30 közöttiek vagyunk.

2023. nov. 1. 10:58
 12/32 A kérdező kommentje:

És ami nagyon fura, hogy mind az 5 2023-as munkahelyi baba fiú lett, januárban is érkezik egy fiú 2024ben. Poénkodtam azzal a 2 kolléganőmmel, akik most decemberre vannak kiírva, hogy rajtuk a világ szeme, hátha nekik kislányuk lesz idén. Nem árulják el a babák nemét, az egyik a szülésig nem is akarja tudni, mert babonásak.


2 helyen dolgozom, ezért van ennyi fiatal kismama körülöttem.


Próbálok nem szomorú lenni, ha idén nem jön össze, sok jó dolog történt velünk enélkül is. :)

2023. nov. 1. 11:04
 13/32 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen mutatja majd a teszt a pozitívat ha sikeres a hónap 8 dpo-n ismerek olyat akinek dpo12 ön is negativ volt majd dpo 14en pozitív.Tesztelhetsz persze, csak ne görcsölj rá ennyire erre az egészre.Én ovukor full száraz voltam 1 héttel ovu elött volt fehér folyásom.. én erre a petevezeték fájdalomra meg folyásra nem fizetnék be 100%osan...
2023. nov. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
ovutesztelj következő hónapban..13as vagyok
2023. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
De annyira alig van értelme, ha tényleg 2 naponta együtt vagyunk. :/ Sajnos még az is lehet, hogy nem átjárható a petevezetékem.
2023. nov. 1. 12:21
 16/32 anonim ***** válasza:

"A beágyazódási vérzés nem barna maszatolás hanem 1-2 csepp vér törléskor és mindössze ennyi."


Ez nem igaz. Nekem pl világosbarnás-rózsaszínes maszat volt. Egy pár órán belül elmúlt, és nem törlésnél láttam csak, hanem a bugyimon, meg a tamponon, amit utána betettem. Nem friss, élénkpiros vér a beágyazódási vérzés.

2023. nov. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Oké de dpo4-5ön mi ágyazódik be ? Egyenlőre semmi..
2023. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

17-es ha múlt kedden volt az ovulációm, mert pontosan én sem tudom, akkor simán megtörténhetett.


3. Értetlenkedő válasz, leírtam, hogy nem vagyunk robotok.


Még mindig fáj a hasam, de még nem jött meg, holnap mar sanszosan meg fog.

2023. nov. 1. 13:56
 19/32 anonim ***** válasza:
Nemtudom eldönteni hogy őszinte vagy vagy sem.össze vissza beszélsz nemrég aztírtad hogy pénteken ovuláltál, most meg azt hogy kedden 🤷‍♀️.Ha pénteken szexeltél de kedden volt ovulációd ugy bizony nehezen fogan baba.Igazából nem tudod mikor is ovuláltál.Vagy terhes vagy vagy nem.🤷‍♀️ Ezt egy teszt kimutatja hamarosan.
2023. nov. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

Azért van a kérdésben a kb. Péntek! Kedd és pentek közt fájt a jobb petefészkem. Szerdán és pénteken is együtt voltunk, de pénteken volt a legtöbb folyásom, vagy a termékeny nyák állagra a méhnyakon, utána lehet nézni, sok kép van róla a neten.


De még mindig feleslegesek a válaszaid, tesztelni mindenhogy kell, engem tapasztalatok érdekeltek.


Köszi annak, aki segített.

2023. nov. 1. 14:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!