Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pénteken voltunk együtt...

Ha pénteken voltunk együtt kb. Ovulációkor, akkor ma már lehetséges hogy beágyazódási barnázásom van?

Figyelt kérdés

Teljesen más, mint menzesz előtt, nekem mensi előtt mindig élénk piros, majdnem pink a maszatolásom, ilyet sose tapasztaltam.


De azt olvastam, kell neki 6-10 nap, nem hiszem, hogy 4-5 nap alatt leért a helyére?


Vagy ne legyek optimista és ez progeszteron hiány. Sohasem volt ezzel gondom amúgy, szóval furcsállnám, ha pont akkor lenne progihiányom, amikor nekiesünk a babaprojektnek, a méhnyálkahártyám is mindig jónak látta a dokim, félévente járok hozzá.



2023. okt. 31. 21:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
A kérdés felesleges.
2023. nov. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Sajnos a fogantatáshoz nem elég annyi hogy kb meg szerintem meg lehetséges.Pontos dolgok kellenek pl tudni mikor ovulálsz.Tudom mi az a termékeny nyák..Én ovuteszteztem, megfogant a babám és másnak is ezt ajánlom.Ezt nem felesleges infó..
2023. nov. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

És én honnan kéne tudjam egy anonim oldalon, hogy minden 4 pontos Te vagy? Sajnálom ha megsértettelek ezzel, de nem tudtam mar követni. :/


A hasznos válaszodat nyilván köszönöm. Nekem nem javasolta a nődokim az ovutesztet se amikor mondtam h babát tervezünk.


Szerintem 10/8 nő ma sem úgy áll neki itt Maon, hogy ovu teszttel próbál teherbe esni, pedig valóban kéne ezek szerint.

2023. nov. 1. 15:17
 24/32 anonim ***** válasza:
Adtam pár választ teljesen mindegy mennyit és melyiket. Nem sértettél meg.Segiteni próbáltam, csak félre lett értve a kimenetele. Nekem se javasolta sose senki sem az ovutesztet.Magamtól kezdtem el használni mert sosem tudtam mikor ovulálok, sosem volt "tünete" sosem figyeltem a ciklusomat.És mivel ovulációval lehet csak teherbe esni így muszály voltam megismerni a ciklusom és kideríteni hogyan is működöm és hogy mikor ovulálok.Persze szex kell a teherbeeséshez nem ovulációs teszt.Csak mégis ovulációs teszttel pontosan tudja az ember mikor ovulál tud számolni tűpontosan mikor hanyadik dpo-n van.Én pl nem akartam hónapokig próbálkozni úgy h azt sem tudom mikor ovulálok, ezért teszteltem és hamar megis fogant.Csak ennyi.
2023. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Nem mindenki egyforma, de nekem legalább 5-6 fizikai és akár pár érzelmi jele mindig van az ovulációmnak, csak emiatt nem teszteltünk eddig, mert mindig volt elég együttlét a termékeny ablakban. Ovu teszttel sem mindenkinek sikerül hamar, sajnos. De megfogadom a javaslatod, veszek én is, ha megjön most.
2023. nov. 1. 17:18
 26/32 anonim ***** válasza:
Igen igen, tudom sajnos hogy ovuteszttel sem sikerül sokmindenkinek hónapokig.Érdekes az emberi test ha tüpontosan figyeli valaki az ovut, aktus is van mégsem sikerül teherbe esni akkor valami nem egyformán zajlik le a női testben minden hónapban.Nekem segített megtudnom mikor ovulálok azután a testem elvégezte a többit.De nekem se jött össze elsőre.De szerintem érdemes megpróbálni, ez csak az én személyes véleményem.
2023. nov. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

A beagyazodási vérzés 12-15 nap, mindegy mik a tapasztalatok,mert aki babát akar, az már másnap érzi a hányingert és a mellfeszülést és leírja ide teljes meggyőződéssel.

Az ovu tesztet és egyéb praktikákat azért nem javasolják, mert ha már nagyon szeretnél babát, becsavarodsz és rágörcsölsz az egész teherbeesésre,és pont azért nem jön össze.

2023. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

én pl. nem ezt mondtam, a hányinger, mellfeszülés nálam sima PMS tünet alapból is. Nem a HCG okozza ezeket, hanem a progeszteron növekvő szintje, amint leesik, megjön a menzesz és vele együtt a PMS is megszűnik. Ez ilyen.


Nem mindenkinek a görcs miatt nem jön össze, bárcsak ilyen easy lenne. :/

2023. nov. 1. 19:35
 29/32 anonim ***** válasza:

Úgy értettem, hogy a beagyazodasi vérzés nincs előbb. Annak van egy folyamata időbe telik.

De sokan akik babát szeretnének, mindent tüntetnek észlelnek. A közti vérzést, egy aktívabb éjszaka utáni pecsételést is akár, mert lövése sincs a biológiáról, és bőszen írogat ide, hogy már neki volt beagyazodas vérzése már 4nap múlva! Ezzel hamis reményt adva másoknak.

A lényeg ugyanaz. Beagyazodas nincs 4nap utan.

2023. nov. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Túl korai, nem.
2023. nov. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!