Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek ha az egyik...

Terhes lehetek ha az egyik csik nagyon halvány volt?

Figyelt kérdés
Holnap kell megjönnie, de ma megcsináltam egy papír alapú tesztet délután és az útmutató szerint akkor pozitív ha mindkét csík rózsaszín. Először megjelent egy erős, majd egy nagyon halvány csík mellette. Vajon ez pozitív akar lenni? Tapasztalatokra vagyok kiváncsi, járt már így valaki? Mit jelentett a teszt?

dec. 4. 16:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez bizony pozi? Ha x epil akkor azért halványabb mert nem egy érzékeny teszt. 2 nap múlva ugyan ezzel csinálj és mar szép erős csíknak kell lennie
dec. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Megyek ma veszek valami jobbat arra gondoltam és holnap reggel megcsinálom ha addig nem jön meg. Izgulok nagyon
dec. 6. 06:49
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit izgulni, attól terhesebb nem leszel
dec. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez bizony pozitív! ;)
dec. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma hajnalban megcsináltam egy 25-os tesztet, nagyon halvány lett de ott az a két csík
dec. 7. 05:51
 16/16 anonim ***** válasza:
10es teszttel erősödni fog, 1 hét múlva le fog ugrani a tesztről. ;)
dec. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!