Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha később volt ovu-m, mint...

Ha később volt ovu-m, mint általában, akkor ahhoz számoljam a tesztelést vagy az előző menstruációhoz?

Figyelt kérdés
Ált. a 12-14. napon van ovum, tuti, mert elég erősen szurkál olyankor a hasam. Alapvetően most kellene megjönnie, de az ovum dec 6 helyett 13-án volt....Volt már ilyen, de érdekes módon akkor is kb időre jött meg. Tegnapelőtt teszteltem koraival, ami elvileg 6 nappal a nemvárt előtt már mutathat, de negatív lett, bár valószínűleg mindenhogy korai volt a teszt... Szóval szerintetek már hétvégén elvileg láthatnék valamit, nem?

dec. 21. 19:22
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

6-os Sajnos nem, mert abból csak összeveszés lenne. Amúgy kedvesek, csak a magánélet meg a tapintatosság elég messze áll tőlük és úgy érzem kicsit elvárják, hogy már "ne búslakodjak" a korábbi veszteség (megy kB 1,5 év sikertelen próbálkozás, amit nem tudnak azért) miatt.

Inni nem szeretnék semmiképpen, mert nem tudhatom mikortól van bármilyen kapcsolat, ha van is. Plusz az előző terhességemnél kB a 7. napon (arra egyáltalán nem számítottam) ittam, nem sokat ugyan. És még mindig arra gondolok, mi van, ha amiatt nem jött össze....szóval vagy igen vagy nem, most nem akarok megint ebbe esni, hogy aztán magam hibáztassam, mert feldolgozni meg rohadtul nem segít senki.

dec. 22. 10:45
 12/21 A kérdező kommentje:
Csak komolyan, ezek meg olyan alkoholisták 😏 volt,.hogy szülinapoztunk, autóval mentünk át és még voltak sértődés, hogy a fiuk nem koccint, biztos direkt azért jöttünk autóval...tök hülyék néha...
dec. 22. 10:47
 13/21 anonim ***** válasza:

#6os vagyok

Csak azért tanácsoltam a koccintást, mert mondtad hogy anyósnak feltünne, hogy nem iszol és akkor elkezdene egyből kombinálni.Azért irtam hogy egy fél pohár bortól nem lesz semmi baj, így az anyós is befogja.De igen, én pl nem ittam sem a párom sem amikor elkezdtük a babaprojektet. De milyen veszekedés lenne? A párod nem tud szembeszállni az anyjával értetek? A ti életetek, a ti babátok lesz, elvégre egy családot alapítassz a pároddal, párodnak illene kiállnia és megmondania a tutit az anyjának csak szépen nyugodtan. Nem lehet könnyű ilyen családdal, főleg meg nem lesz könnyü később sem, ha lesz babátok. Én szivem szerint sajnállak, meg sajnálok mindenkit akinek ilyen az anyósa/apósa.Senkinek semmi köze a babatémához.Ez tud tapintatlan is lenni a ti esetetekben akik már több mint egy éve próbálkoztok. Fájó tud lenni. De ne igyál persze én sem innék, csak azért irtam hogy anyós ne kapjon szemet..

dec. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ha ennyire tapintatlanok akkor meglehet nekik nyugodtan mondani hogy próbálkoztok, de ennek ellenére sem jön a baba, nem isztok mert nem akartok.Ennyi.

Egyébként nem áll semmilyen eü probléma a háttérben? Kémiai terhességben elindult valami majd mégsem lett belőle semmi, akkor annak is oka lehet. :(

#6 /13 vagyok

dec. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Juuuj szorítok Nektek, nekem is 13-án volt az ovum ☺️

2 hónapja volt egy kémiaim, 3 napig tartott az öröm (5 nap késés utan teszteltem először) szóval most csodálatos karacsonyi ajándék lehetne 🥰

Ha megoldható, nem tudom van-e jogsid, azt is mondhatod, hogy te vezetsz😅

De amúgy tényleg még a legjobb egy pohár bor, ha annyira muszáj inni. Egyik ismerősömnek várandósan is javasolta a doki ebéd után a vörösbort. Mondjuk én nem iszom szinte soha de pont mikor összejött a gyerkőc akkor ittam 1 pohár bort céges rendezvényen. 10 nappal ovu után és 4 nappal a pozitív teszt előtt. Amúgy eszembe sem jutott, hogy akkor jött össze a baba mert a pozi teszt után 6 nappal mentünk volna meddőségi konzultációra.

Szóval ha úgy érzed igyál egy pohárral ha nem akkor ne 🙂

Esetleg még valami gyógyszert lehetne bekamuzni, amire nem lehet inni 😅

dec. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mi lett végül kérdező?Tesztelsz most reggel a karácsonyi családi összejövetel elött?

#6,13,14

dec. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Igen, de teljesen negatív....még reménykedek, mert nem jött még meg, de nagyon szomorú vagyok. Az előző terhességemnél úgy dpo 14-en volt halvány pozitív a teszt, volt aztán UH-n elvileg pulzálás is, de 6 jetes kortól nem is fejlődött tovább. Félek a késői beágyazódással volt a gond, de lehet butaság, mert aztán olvasgattam, hogy simán eltart 12 napig a beágyazódás, és én most tartok 10-11-nél.

Mostmár nem tesztelgetek. Ha megjön akkor egyértelmű, ha meg nem, akkor hétvégén tesztelek újra. Addig meg nem iszok, ami nem lesz nehéz, mert éjszaka begörcsölt az epém, szóval most egy hét diéta, mindig így megy... így legalább azt is megértik, ha nem akarok 3x szedni valamiből.🙂


(Azt még akartam írni, csak hogy azért megvédjem a férjemet, hogy ő mindig "megvéd" csak sajnos a másik oldal nem mindig alkalmas erre és nem akarom, hogy veszekedésig menjen a dolog, mert már így is ő a "feketebárány")

dec. 24. 08:54
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok aki 28.ára nem várta. Reggel és most délután is pozitív lett a 10-es érzékenységű teszt. Vegyes érzelmek vannak félek de boldog is vagyok. Nem merem magam bele élni.
dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Megjött azóta kérdező?

#16

Sajnálom hogy negatív lett 24.én :(

dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem jött meg még normálisan, de már görcsölgetek, szóval meg fog. Ma még azért teszteltem egyet reggel, 10es érzékenységűt, de negatív. Borzasztóan érzem magam, és most úgy vagyok ezzel, inkább hagyjuk ezt az egészet a francba, mert hónapról hónapra ez a találgatás, csalódás, ez nem hiányzik...
dec. 27. 14:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!