Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha később volt ovu-m, mint...

Ha később volt ovu-m, mint általában, akkor ahhoz számoljam a tesztelést vagy az előző menstruációhoz?

Figyelt kérdés
Ált. a 12-14. napon van ovum, tuti, mert elég erősen szurkál olyankor a hasam. Alapvetően most kellene megjönnie, de az ovum dec 6 helyett 13-án volt....Volt már ilyen, de érdekes módon akkor is kb időre jött meg. Tegnapelőtt teszteltem koraival, ami elvileg 6 nappal a nemvárt előtt már mutathat, de negatív lett, bár valószínűleg mindenhogy korai volt a teszt... Szóval szerintetek már hétvégén elvileg láthatnék valamit, nem?

dec. 21. 19:22
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Biztos, hogy nem attól a pici pezsgőtől ment el az első babád! Ne hibáztasd magadat érte, tudom, nehéz. De általában a korai vetélések amiatt vannak, hogy hibás a dns, vagy a fejlődés. Nem tehetsz róla.

Egyébként a 12. hét környékén alakul ki a méhlepény (ha jól emlékszem), kb a 2. trimeszter elején, és onnantól nagyobb a kapcsolat, a tápanyag közvetlenebb.


Sajnálom, ha ez a hónap elment... És tudom, ez tök nehéz, de igaz, hogy akkor jön össze, mikor azt hiszed, hogy nem fog, és elengeded a hónapot, nekem is így volt. Ez a feszkó tuti nem segít, de persze könnyű mondani, most én is rá vagyok feszülve a másodikra.

dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!