Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 dpo teszt nagyon nagyon...

10 dpo teszt nagyon nagyon halvány teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van itt olyan, aki esetleg csinált a 10.dpo-n tesztet, és NAGYON halványan esetleg mintha látszana rajta valami, és végül baba lett? :) Van róla képetek? Megmutatnátok? :)

Ma reggel csináltam egyet, 5 percen belül mintha látszott volna rajta valami a tesztcsík helyén, de nem vagyok benne biztos. Ha nagyon koncentrálok csak akkor látom. Rögtön csináltam róla képet amikor megláttam (tesztelés után kb 5 perccel, 10 perc a határideje ennek a tesztnek).

Szívesen néznék meg ilyen teszteket, meg olvasnék, hogy van-e értelme reménykednem, meg esetleg újra tesztelnem :)

(Kedden (01.16.) lenne a nemvárt napja ovu szerint)


jan. 14. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj reggel is egy 10es tesztet ha baba akkor már szepen fog látszani. Én hiába teszek fel neked képet. Nekrm 8.dpo délután máregyéretlmű latható volt a teszt és nem beleképzeleös!
jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem ez 10.dpo, ráadásul időn túl jött ki (25-ös):


[link]


Ez pedig következő nap (10-es érzékenységű):


[link]


Azóta 11 hetes terhes vagyok :)

Nagyon lassan indult be, de amikor időn túl megjelent valami éreztem, hogy ebből baba lesz mert sok-sok ilyen tesztet csináltam már es sosem volt száradási csík rajta :)

jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is 10-es teszttel teszteltem, és éppenhogy mintha valami sötétebb csíkocska lenne a tesztcsík helyén, de nem egyértelmű. Nagyon reménykedek. 5 napja szurkál/görcsöl a hasam, a melleim 2 napja eléggé fájnak már attól is, ha a póló hozzáér. Sosem szokott mensi előtt, utoljára akkor fájtak (főleg a bimbóim), amikor 8 éve terhes lettem a kisfiammal.
jan. 14. 18:18
 4/14 A kérdező kommentje:
#2 nekem még ennyire sem látszik, mint a te 25-ös teszteden :(
jan. 14. 18:26
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Hát sztem ha még annyit se látsz rajt mint a 2.es válasz első képén akkor nem lehet hogy negatív csak te képzeled oda?
jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem, mások is látják, mintha nagyon halványan lenne ott valami sötétebb csík. Tényleg nagyon halvány. Száradási nem hinném, a képek kb 5 perccel tesztelés után csináltam.

[link]

jan. 14. 18:52
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy szétszedett teszt és sajnos így is negatív
jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azért szedtem szét, mert láttam valami sötétebb csíkot a tesztcsík helyén, és ahogy az “üveg” visszaverte a fényt, nem látszott rendesen.
jan. 14. 18:57
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

11.dpo előtt keveseknek látszik. Ismételd meg holnap. Ha a mai pozitív lenne, holnap jobban kell látszon.


10.dpo-n nekem a facelle egyértelmű halványka volt és a 25-ös x-epilen is színe volt, csak azon kellett neki 10 perc.


Előtte levő nap a 10-facelle még full negatív volt. Ezért meg is lepődtem másnap.


Én őszintén megvallva negatívnak látom a teszted. Rengeteget szoktam csinálni, szóval láttam már mindent.


De ettől független lehetsz terhes, csak ez a teszted negatív.

jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, 10dpo-n kellett volna megjönnie így ekkor teszteltem, olyan halvány volt hogy alig lehetett látni.Még a nemvárt után 3 nappal azaz 14dpo-n is halovány volt. clerblue 1-2 hetet irt 15dpo-n. immár 39 hetes vagyok.
jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!