Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 dpo teszt nagyon nagyon...

10 dpo teszt nagyon nagyon halvány teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van itt olyan, aki esetleg csinált a 10.dpo-n tesztet, és NAGYON halványan esetleg mintha látszana rajta valami, és végül baba lett? :) Van róla képetek? Megmutatnátok? :)

Ma reggel csináltam egyet, 5 percen belül mintha látszott volna rajta valami a tesztcsík helyén, de nem vagyok benne biztos. Ha nagyon koncentrálok csak akkor látom. Rögtön csináltam róla képet amikor megláttam (tesztelés után kb 5 perccel, 10 perc a határideje ennek a tesztnek).

Szívesen néznék meg ilyen teszteket, meg olvasnék, hogy van-e értelme reménykednem, meg esetleg újra tesztelnem :)

(Kedden (01.16.) lenne a nemvárt napja ovu szerint)


jan. 14. 18:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Első babánál 11. dpo-n volt halványka, de azért jól látható vonalam először.

Másodiknál 13. dpo-n volt először nagyon idő vége, vagy időn túl (nem tudom, nem mértem) halvány második vonalam, de azért azt sem kellett keresni.

12. dpo-n szokott átlagban megjönni. Szóval alapvetően szerintem nem jelent semmit, de a javaslatom, hogy ne akarj többet belelátni, mint ami. Ha keresni kell a második csíkot, akkor az nincs. Dobd ki és másnap reggel tesztelj újra! Szurkolok! :)

jan. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
60%

[link]

Predi a régi fajta az a legérzékenyebb nekem ilyen volt.

jan. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat! Mindenkinek ment a zöld! :)

Holnapra nem várom, de tegnap óta olyan érzésem van, hogy mindjárt megjön. A melleim 3 napja fájnak, 6 napja fájdogál a hasam, tegnap este óta viszont görcsöl. Olyan érzésem van, mintha mindjárt megjönne. Ma van a 11.dpo, 23 naposak a ciklusaim, ma van a 24.nap, de most 2 napot késett az ovu, így 2 napot rászámoltam a mensire is.

A mai tesztem is ilyen… valószínű, hogy amit látok, az csak a reagens helye :/


[link]

jan. 15. 09:58
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez negatív, sajnos amit érzel a közelgő mensi jele. Nekem mikor terhes lettem azon kívül nem volt semmi tünet, hogy nem jött meg, a meg akar jönni érzés később jelentkezett 1 héttel.
jan. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!