Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez terhesség vajon?

Lehet ez terhesség vajon?

Figyelt kérdés
Rövid 21 max 24 napos ciklusaim szoktak lenni.Dec 17-20 ig tartott az előző menst..18-19-en együtt is voltunk párommal.A naptár szerint Jan 7-e lett volna a következő menst.Jan 2-3 ill 4-én is együtt voltunk.Meg is voltak a szokásos mensi előtti mellfajdalom stb..de elmúlt.11-én reggel mikor felébredtem hirtelen rosszul lettem "elöntött" a vér..de a betét stb utána nem volt semmilyen..kis pecsétes barnás..nem értem.Aznap nagyon görcsöltem..leszakadt a derekam..Másnapra az is elmúlt..De semmi terhes tünetem nincs.

jan. 14. 21:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A teszted pozitív lett?
jan. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Még nem teszteltem.Kimutatná már?
jan. 14. 21:34
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ovuláció közelében sem jártál akkor. Terhes tünet ilyenkor még nincs.
jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha 7én kellett volna megjönnie és ez tuti, akkor igen, már mutatja.
jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ovuláció közelében?Ezt bocsánat nem értem.
jan. 14. 21:37
 6/18 A kérdező kommentje:
Pontosan szokott megjönni a naptár szerint..7- ét mutatott. +- 1 nap
jan. 14. 21:39
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Teherbe esés menstruáció előtt 2 héttel esélyes. Előtte, utána nem nagyon vagy termékeny.

Ha pont a mens előtt vagy után (vagy közben) vagytok együtt marha kicsi az esély a babára.

jan. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hm akkor holnap elvégzek egy tesztet.
jan. 14. 21:40
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Terhes tünet akkor van, amikor már másodszor nem jön meg.

Ciklus közepén lehet babát tervezni, persze semmi sem 100%.

jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem terveztünk babát,nincs babaprojekt.Az ovut nekem mindíg közvetlen mensi utánra szokta mutatni a naptár..nem szoktam ezzel foglalkozni..Csupán ez a mostani menstruációm amit annak sem lehet nevezni..mert nem volt..furi..ezértkérdeztem utána,mivel terhes tüneteim sincsenek abszolút semmi
jan. 14. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!