Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez terhesség vajon?

Lehet ez terhesség vajon?

Figyelt kérdés
Rövid 21 max 24 napos ciklusaim szoktak lenni.Dec 17-20 ig tartott az előző menst..18-19-en együtt is voltunk párommal.A naptár szerint Jan 7-e lett volna a következő menst.Jan 2-3 ill 4-én is együtt voltunk.Meg is voltak a szokásos mensi előtti mellfajdalom stb..de elmúlt.11-én reggel mikor felébredtem hirtelen rosszul lettem "elöntött" a vér..de a betét stb utána nem volt semmilyen..kis pecsétes barnás..nem értem.Aznap nagyon görcsöltem..leszakadt a derekam..Másnapra az is elmúlt..De semmi terhes tünetem nincs.

jan. 14. 21:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha 21 napos mondjuk, és átlag 5 napig van, akkor valóban utána pár nappal lehet. A spermium pár napig életképes, ha akkor vagytok együtt, meglehet.

Barna pecsételés menst idején lehet beágyazódás.

Ha így van, teszt már mutatja.

jan. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Igen kb 4-5 napig szokott lenni.

Olyan volt ez intha hirtelen meg akart volna jönni,aztán mégsem lett semmi.Köszönöm a válaszokat!

jan. 14. 21:52
 13/18 A kérdező kommentje:
Csakhát igen ovu közelében sem voltunk.Na akkor a teszt eldönti
jan. 14. 21:56
 14/18 A kérdező kommentje:
Teszt negatív
jan. 15. 09:10
 15/18 anonim ***** válasza:
Valószínű ekkora késéssel már pozitív lett volna, ha terhes vagy.
jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy úgy védekeztek, hogy akkor szexeltek, amikor szinte biztos, hogy nem lehetsz terhes? Menstruáció alatt, közvetlenül előtte? Ez azért így elég necces. Ilyen rövid ciklusnál pl. elég ha picit később ovulálsz és máris kész a "baj" (mivel nem akartok gyereket). Más módszer nem jöhet szóba?
jan. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nincs babaprojekt,de nem is lenne baj,ha lenne..Nincs semmilyen védekezés.😊
jan. 16. 16:46
 18/18 anonim ***** válasza:
Akkor babaprojekt van. :)
jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!