Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A luterális szakasz mindig...

A luterális szakasz mindig fixen 14 nap?

Figyelt kérdés
Az előző ciklusomban ha egyáltalán lehetséges 17 napos volt. Változtat ez bármit a termékeny időszakon? Csúszhatott az ovuláció vagy tényleg ilyen hosszú a luterális szakaszom?
jan. 15. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az csak az átlagra igaz. Van a kinek a 28 napos ciklusnál is hosszabb vagy rövidebb.
jan. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Szia! A 14 nap csak az átlag. Amit szoktak mondani a lutealissal kapcsolatban, hogy minden hónapban fixen ugyan annyi. Nekem pl. 11 napos és elvileg minden hónapban akkor az fix 11 nap. Így ha később/korábban van az ovuláció, annyival hosszabb/ rövidebb ciklusra lehet számítani.
jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 15 nap
jan. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más.


12-16 nap a normális. +-1 nap az eltérés attól függően reggel vagy este szabad ki a petesejt tehát, ha neked 12 nap akkor néha lehet 11 vagy 13, de 14, 15, 16 sose lesz.



Nekem átlagosan 14 nap, néha 13, néha 15.


Ezt ovuteszt segítségével 3 ciklua alatt be lehet lőni. Ez fix, nem változik.


Az ovu változhat és ezáltal a mensi is hamarabb vagy később jön. Ovu egy bekapcs gomb, ha megtörténik utána fixen haladnak a hormonok mensiig.

jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4 hónapot teszteltem végig lh teszttel, szval az ovut fixre tudtam, mind a 4 ciklusban 10 napos volt a luteálisom, szerintem minden hónapban fix a luteális napok száma nagyrészt. 4 ciklusban lettem terhes.
jan. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Egy egyénnek mindig fix kell, hogy legyen, ha szabályos ciklusa van. Nekem mindig 12 nap.
jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
R nélkül. Luther más volt.😅
jan. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

múlt hónapban nekem is 17 napos volt, amúgy 12-13 szokott lenni. de én akkor megfáztam, hőemelkedésem is volt. ovut fixen tudom lh-teszt alapján, hőmérővel is követem és amúgy érezni is szoktam.

szóval szerintem nekem a betegség tolta ki, mert akkor lettem beteg mikor megjönnie kellett volna.

nem voltál esetleg stresszes vagy bármi egyéb ami nem szokott lenni?

jan. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 16.napra jön meg mindig.
jan. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!