Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5+5-nél kellett volna méhen...

5+5-nél kellett volna méhen kìvül látni valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok, már van kint korábbról pár kérdésem.


Röviden, dec.31. óta vannak pozitív tesztjeim. Sajnos az első másfél hétben nem erősödtek és a vérvételen is elsőre csökkent a hcg majd elkezdett nőni.


Már ez is furcsa. Múlthéten szerdán 89.9 volt már a hcg. Doki uh-n semmit nem talált, ennyi hcg mellett nem is csoda, vagy a fene tudja. Becsülettel átnézett belül tényleg semmit nem láttunk, méhen belül talán 3mm felritkulást, amire azt mondta, a papírra rá se írja annyira pici. Ezt értem.


Egy hét múlva hcg kontrollt javasolt, ha egy hónapon belül nem jön meg menjek vissza.


Ma vagyok mensi szerint 6+2.


Gobdoltam ugyan hcg mérésre nem alkalmazható a teszt, de meglesem merre változott a dolog. Hát ma délután erősebb az x-epil, mint az elmúlt 2 hétben...a felső tesztek egy hete készültek, de 31-e óta mind olyan volt.


Tévedés ne essék babát elengedtem, eléggé meggyöző bolt az alacsony hcg és később se foganhatott, mert egyszer voltunk együtt a férjemmel, munka és egyebek miatt.


Csak az motoszkál bennem, hogy mi van, ha méhen kívüli és még nem látta a doki.... még is ott van és növöget... rossz dolgokat olvasgattam, nem szívesen lennék hirtelen rosszul.


Valami termeli a hcg-t és elég rendesen növekszik is. Várjak a jövőhétif egy vérvételre vagy jelentkezzek be a héten sztk rendelésre? Akinek volt hasonló annak is nehezen vagy későn vették észre?

[link]



jan. 15. 18:01
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
424 lett ma a hcg... 8 nap alatt 89.9ről ez nagyon nem jó... próbálok sztkba bejutni, de erre a hónapra beteltek, a rendelő meg nem veszi fel...mondjuk ilyen ütemben kell még másfél hét mire megtalálják uh-n. Nagyon ideges vagyok és tehetetlennek érzem magam. Magán dokihoz is felesleges menni, még mindig nem látna semmit. Remélem hamarabb jutok el a kórházba, semmint, hogy baj legyen. Tüneteim egyre erősebbek, nagyon úgy fest ez nem csak egy kémiai...
jan. 18. 16:07
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem simán nőtt a kémiai 600-ig, utána csökkent csak. Sőt, addig duplázódott.
jan. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Akkor csak nagyon türelmetlen vagyok...18 napja késik... csak nagyon boszantó meg ijesztő. Köszi a válaszod az ilyen tapasztalatok helyrebillentenek.
jan. 18. 16:23
 14/21 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! mi lett veled azóta?
jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

A helyzet változatlan, múlthét csütörtökön 424 volt már a hcg... a tesztjeim erősek a tüneteim nagyon zavaróak. Kicsit lehangoló a tudat, hogy baba mégsem lesz belőle.


Csütörtökön megyek vissza másik dokihoz, hátha valami, akármi látszik. A bizonytalanság és tehetetlenség egyre nehezebben viselhető el. Jó lenne túllenni rajta. Beszélek a dokival mit tehetünk...ha nincs más utaljon be műtétre... testileg teljesen várandósnak érzem magam, semmi kirívó nincs, de közbe meg rosszul emelkedik és alacsony a hcg...már 3 hete késik.

jan. 22. 11:33
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem csináltattál most egy hcgt?
jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Most nem csináltattam, de lehet szerdán fogok, hogy lássa a doki merre haladt.
jan. 22. 14:16
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem okos ötlet
jan. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Közbe helyzet van, úgy néz ki, megoldja a természet. Ilyenkor vérzés után érdemes hcg vérvétel meg doki?
jan. 22. 19:25
 20/21 anonim ***** válasza:
Én anno megnézettem a HCG-t, biztos, ami biztos alapon. Vérzés alatt még 70 körül volt, rá egy héttel normál tartományban.
jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!