Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt után menstruáció...

Pozitív teszt után menstruáció, de megint késik. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Múlt hónapban nem jött meg majd 3 nap múlva csináltam több tesztet is és mind pozitív volt, majd 1 héttel később megjött a menstruációm. Elég erős volt és sokáig is tartott. Nem voltam orvosnál, nem szerettem volna ha kiderül az egész (ennek több oka is van, amit nem szeretnék megosztani) és számomra egyértelmű volt hogy elvetéltem.

De 4 napja kellett volna megjönnie de megint késik, most is megvannak azok a "fura tüneteim" amik 5 héttel ezelőtt. Lehetséges hogy nem ment el a baba? Van rá esély? Tudom csinálhatnék tesztet de annyira szeretném hogy baba legyen, nagyon rossz lenne a csalódás megint, amikor megjött azt is nagyon rosszul éltem meg.

(Azóta nem volt szexuális kapcsolatom, újbóli teherbeesés lehetősége kizárt)

Köszönöm a segítő és empatikus hozzászólasokat! Nagyon nehéz nekem ez a helyzet



#teherbeesés #késés #Pozitív teszt után mensi
jan. 16. 02:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre énis kíváncsi vagyok🙂. Kívánom legyen ahogy szeretnéd
jan. 16. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig csak a teszt ami segít.
jan. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan állapotos ismerősöm, akinek a 7. hónapig rendszeresen megjött a menzesze. Szóval igen, lehet, hogy megmaradt a baba. De hogy a te esetedben az erős, hosszan tartó menstruáció vetélés következménye, vagy nem, azt a teszt, vagy a nőgyógyászati vizsgálat tudja pontosabban megmondani.
jan. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hugom megmaradt. Anyám 2x is vérzett erősen vele napokig az első 2 hónapban.
jan. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
Hematomának hívják, nem menstruációnak. 🙄
jan. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Ismerek olyat aki 4 hónapig rendesen "menstruált" terhesen
jan. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Rendesen 🤣

Kedves. 6# meg a többiek..


3 terhességem volt, az elsőnél 10* véreztem elejétől a végéig.


A szervezet emlékezhet arra terhesség alatt is mikor kellene menstruálni, jelentkezhet vér, de elenyésző mennyiség, közel sem rendes menzesz mennyiségű. Ha rendesen véreznél, akkor vetélnél, mert a menstruáció maga a méhnyálkahártya ami teljesen leválik. Így a magzat sem maradna meg.

Hematoma, na az eltud önteni úgy, hogy azt hiszed vetélés zajlik.

jan. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Hogy te Milyen okos vagy '7es!

Azért tettem idézőjelbe hogy menstruáció mert tudom hogy nem az csak ahhoz hasonló jelenség...

Szerintem ezzel amit leírtál kb. mindenki képbe van. de hidd azt hogy csak te vagy ilyen okos 😀

jan. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%

8#


Bármikor felvilágosítok olyan hülyéket mint te..



Létezik-e menzesz a várandósság alatt?

Mivel a menstruációs vérzés a méhnyálkahártya beágyazódásra alkalmas, felső részének leválását és eltávolítását jelenti, ezért klasszikus menstruációs vérzés terhesség alatt nem következhet be. Különböző okok miatt azonban előfordul, hogy a várandósság során havi vérzéshez hasonló tünetek jelentkeznek, főként a terhesség korai szakaszában, mely összekeverhető a szokásos menstruációval. A menstruációs vérzéshez hasonló lehet a barna pecsételő vérzés, mely a terhesség során számos oknál fogva megjelenhet, például a beágyazódást követően is. Egy 2004-ben publikált kutatás szerint 2802 terhes nő közül 24% tapasztalt valamiféle, jobban mondva bármiféle vérzést. A telefonos felmérést 1995 és 2000 között végezték.


Szívesen.

jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne! Nem akarok üres reményeket adni, de erősen baba gyanús :) Sok ember vérzik a terhesség első 1-2-3 hónapjában. Darabok is jöttek a vérrel?

Én a helyedben csináltatnék tesztet.. Én nem bírnám ki! Én már nagyon sokat csalódtam ilyen téren mondjuk :( de jobb meg tudni időben.

jan. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!