Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt után menstruáció...

Pozitív teszt után menstruáció, de megint késik. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Múlt hónapban nem jött meg majd 3 nap múlva csináltam több tesztet is és mind pozitív volt, majd 1 héttel később megjött a menstruációm. Elég erős volt és sokáig is tartott. Nem voltam orvosnál, nem szerettem volna ha kiderül az egész (ennek több oka is van, amit nem szeretnék megosztani) és számomra egyértelmű volt hogy elvetéltem.

De 4 napja kellett volna megjönnie de megint késik, most is megvannak azok a "fura tüneteim" amik 5 héttel ezelőtt. Lehetséges hogy nem ment el a baba? Van rá esély? Tudom csinálhatnék tesztet de annyira szeretném hogy baba legyen, nagyon rossz lenne a csalódás megint, amikor megjött azt is nagyon rosszul éltem meg.

(Azóta nem volt szexuális kapcsolatom, újbóli teherbeesés lehetősége kizárt)

Köszönöm a segítő és empatikus hozzászólasokat! Nagyon nehéz nekem ez a helyzet



#teherbeesés #késés #Pozitív teszt után mensi
jan. 16. 02:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de nem hiszem, hogy terhes vagy. Csak jelenleg felborult a hormonháztartásod, idő kell neki, mire visszaáll. Terhesen tényleg nem menstruálunk rendesen.


De csinálj egy tesztet, annál fixebb nincs, mert ha valami csoda folytán mégis az vagy, akkor sürgősen el kell menned orvoshoz, mert egy valag vizsgálattal elkésel.

jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen azoknak akik hasznos választ adtak és nem egymást oktatták ❤️

Majd megcsinálom a tesztet de most még nagyon félek, hogy mi van ha negatív. Meg lehet még még is fog jönni.

Amúgy elég bő, darabos és hosszú volt a vérzés úgyhogy nem hiszem hogy megmaradt volna ...

jan. 18. 21:38
 13/13 anonim ***** válasza:
Sok szerencsét kívánok,ha most nem is,legközelebb siker7ljön,1 es voltam🥰
jan. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!