Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik a menstruáciom...

6 napja késik a menstruáciom orvosnál voltam 2x is nem lát terhességet csak egy apró kis cisztat .. terhességi teszteim. Pozitívak .. nem várt előtt 8 nappal csináltam azotta csinálom a teszteket és pozitív december 11 volt ?utoljára ...

Figyelt kérdés
jan. 16. 15:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Kérdésem.az lenne volt már valaki így ?? Clearblue digitális nem vár előtt 8 nappal 1-2 hetet jelzet
jan. 16. 15:30
 2/9 A kérdező kommentje:
jan. 16. 15:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha december 11-én jött meg utoljára a menstruációd, akkor most még 4 hét 4 napos vagy csak. Hiába pozitív a teszt, betöltött 6 hét előtt a legjobb orvos a legjobb uh géppel sem fog tudni terhességet megállapítani. A terhesség meg borzasztóan korai stádiumban van, még csak éppenhogy befejeződött a beágyazódás folyamata.
jan. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is láthatott meg semmit az orvos.

Korán mentél.

Várj még két hetet és utána menj.Akkor már látni fogja a terhességet.

jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod
jan. 16. 16:10
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
De mi a jó égnek kell 6 napos késéssel orvoshoz rohanni, pláne kétszer? Elsőre nem mondta meg, hogy úgy se lát semmit, majd akkor menj vissza, ha már legalább 2 hete késik? Attól, hogy minden nap oda járkálsz, attól nem lesz kimutatható 4 hetesen a terhesség.
jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Barnaztam 10.napig azért mentem hogy ha baj van előbb tudjunk tenni ellene ha lehet
jan. 16. 17:16
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen korai terhességnel sajnos ha barnazas van,akkor sem tudnak tenni ellene semmit

Felirhatnak progeszteront aztán vagy segít vagy nem.

jan. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok a gyerekhez
jan. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!