Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » December 7.en volt az utolsó...

December 7.en volt az utolsó menstruációm. A párommal 17.en 27.en 29.en és 30.an voltunk együtt. 31.en kellett volna meg jönnie a teszt negativ. Valaki vélemény?

Figyelt kérdés

6napja késik a menszeszem szerintetek terhes lehetek?

4honapja hagytam abba a Jangee fogamzásgátlót amit 4 hónapig szedtem és ebben a 4 hónapban időben pontosan meg jött. Szerintetek terhes lehetek?


2022. jan. 4. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Csinálj tesztet. Ha pozitív igen, ha negatív nem. Én lassan 1 éve hagytam abba a fogamzásgátlót mégis becsúszik 1-1 hónap mikor több napot késik vagy pedig korábban jön meg, pedig a hormoneredményeim jók
2022. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csináltam ma tesztet ami negativ lett igaz nem reggeli vizeletbol.
2022. jan. 4. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
6 nap késés után már mutatnia kellene délutáni vagy akár esti vizeletből is.
2022. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ezt akartam mondani, szinte az összes teszten azt írja a nap bármely szakában használható. Miért szedtél 4 hónapig fogamzásgátlót amúgy?
2022. jan. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!