Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esetleg ezek a tünetek utalhat...

Esetleg ezek a tünetek utalhatnak terhességre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kisbabàt szeretnénk, 01.11-én voltunk együtt a férjemmel az ovum időpontjàn. Tegnap óta (01.18) mellfeszülést tapasztalok. Ma pedig (01.19) kissé meglepődtem, mikor alhasi szurkálást éreztem az alhasamban. Délután mikor ma hazaértem a wc papíron rózsaszín hüvelyi folyásom volt. Szerintetek ebből lehet terhesség, mikor teszteljek? Még nincs gyermekünk. Vagy csak beképzelem és csak meg fog jönni?



jan. 19. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen hamar biztos nem.

Esetleg majd ha késik a menzeszed.

jan. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha esetleg beágyazódási verzés akkor holnap után már lehet plusz a hcg teszt.
jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Nekem már másnap + volt a tesztem a beágyazódási baromkodás után, de halványan. 10 es tesztel tesztelhetsz akár holnap is, de 2 nap múlva már esélyesebb hogy mutasson valamit
jan. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Elmaradt menstruáció napján, szabálytalan ciklus esetén a leghosszabbat vedd alapul. Miért nem nézel utána az ovuláció-fogantatás-beágyazódás folyamatnak és hosszának, ha gyereket terveztek? Nem egy nehezen megtalálható információ a neten, csomó csalódástól kíméled meg magad.
jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Hamarosan tesztelni fogok és kiderül. :) Természetesen tisztában vagyok a megtermékenyülés teljes folyamatával, sőt vizsgáztam is több éven keresztül a részfolyamatokból, mivel ezt tanultam. Csak tudod teljesen más a való életben felismerni tüneteket és aki még soha nem volt terhes, annak jól esik kérdezni olyan személytől, akik esetleg már átestek ezen. Nekem nincs kitől most ezeket megkérdezni..
jan. 20. 07:35
 6/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Egy kis update azóta: 6 hetes terhes vagyok. ❤️🥰
febr. 12. 14:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Gratulalok kerdezo! Elvezem a sok negativ kommentet a kerdeseknel 😂 te vagy az elo pelda ra hogy soha semmi sincs kobe vesve!
febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

3 vagyok jól lepontoztak, pedik ezekszerint, 1-2 nap múlva volt + teszted.

Én tapasztalatomat írtam le, a lepontozók meg csak a nagy tudást mutatták mert mensi előtt nincs + teszt. Nekem minden terhességemet 6 nappal mensi előtt mutatta a 10 es teszt

febr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jan.11-én volt a fogantatás, jan.21-én még negatív volt a terhességi tesztem, de jan.24-én már halvány pozit teszteltem, ami szépen erősödött. Febr.10-én már volt szívhang. ❤️🥰
febr. 16. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!