Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiskamák, hogy alakultak a...

Kiskamák, hogy alakultak a terhes tünetek? Voltak?

Figyelt kérdés

Most kb 4 hetes lehetek, majd csak a 8.hét körül akarok orvoshoz menni a szivhang miatt, mert nem akarok a túl korai vizsgálat miatt azon aggódni hogy lesz - e később.

Viszont most meg azon aggódom, hogy minden rendben van - e.

Szép erős már a tesztem, napról napra erősebb lett.

Melleim nehéz, fajdalamsak, hasam mensi szerű fajasai elmúltak, néha érzem picit furanak a hasam. Ha felmegyek az emeletre, akkor kifulladok, szívem kiugrik. Ez az össz ami más. Egyik gyereknél sem volt túl sok tünetem, jó terhesség volt mind, de akkor még fiatalabb voltam, nem aggódtam mindenen. Most 36 éves vagyok.


jan. 22. 20:14
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
81%
Én 6. hétben mentem terhesség megállapításra illetve voltam már a 12 hetes genetikain is. Az az igazság hogy annyira izgultam a vizsgálatok előtt, hogy eszembe se jutott említeni, illetve mivel a babám jól van így annyira nem foglalkoztam vele, már kezdem megszokni. Amúgy valahogy szerintem a puffadáshoz lehet köze.
jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

Értem :)

A lényeg hogy jól vagytok.

Most neheren telnek a napok nekem. Nem szabadna aggodjak, de ezt nem tudom kezelni.

jan. 22. 21:05
 13/47 anonim ***** válasza:
81%
Elhiszem, én is halálra aggódtam magam az első ultrahang miatt, mondom először az volt a tipp hogy amiatt van a hasmenés :D Aztán mikor volt szívhang megnyugodtam, aztán a 12 hetes előtt megint bestresszeltem. Majd 16 hetesen megyek legközelebb, most úgy érzem nyugodt vagyok, hogy átléptük a kritikus időszakot, de persze hogy ilyenkor jönnek szembe velem olyan cikkek meg videók ahol 12 hét után volt gond :D
jan. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:

Nahát itt ma pont olyan jött velem szembe, hogy akinek lassan erősödött a teszt, sok nap alatt,azoknál nagyobb a vetélés esélye.

Szerinted? Pont ez nem hiányzott.

Azt sem tudom még hogy korom miatt milyen plusz vizsgálatok várnak rám. Persze ezek miatt is aggódom.

jan. 22. 22:12
 15/47 anonim ***** válasza:
100%

Nekem állandó parám van. Ez a terhestünetem, mert nem terhesen sose szokott🤣

42 vagyok, egy vetélés után. Mostani terhességem 10hetes. Baromi álmos voltam, még mindig, de talán pár napja jobb egy kicsit. Eleinte székrekedésem volt, amit a magnézium megoldott, de aztán gyógyszer csere volt, akkor újra, azóta nem nagyon, néha inkább a másik oldal felé.

Mellem eleinte egyáltalán nem fájt, pedig az elejétől kapom a progit marékszámra. Később néha érzékeny volt picit, de egyáltalán nem vészes. De 5-6centit nőtt a mellméretem, szóval valami biztos történt. Most pár napja meg rohadtul viszketett.

Klasszikus tüneteim egyáltalán nem voltak, talán a 8.héttől van egy kis hányingerem, ha éhes vagyok, de ennyi. Intenzívebben érzem a szagokat, de nem vagyok rosszul semmitől. Néha nincs kedvem enni semmit, néha meg farkasétvágyam van, néha meg a kettő együtt 🤣

Terhesség nélkül is folyton pisilek, ebben annyi változott, hogy éjjel is ki kell mennem 1x.

A késés körül volt erősebb mindjárt megjön érzésem. Azóta midenféle gyengébb hasi fájás, hol jön, hol megy.

Amiket leírtam mind úgy van egyébként, hogy jönnek -mennek. Nem kell frászt kapni, ha valami véletlen elmúlik, majd visszajön.

jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm 😊

Álmos mindig vagyok, terhesség nélkül is :D

Illetve pisilni is sokat jártam eddig is, sőt én éjjel is mindig kelek már évek óta. :D

Úgyhogy ezeket nem tudtam ráfogni.

Ezek a pici hasi tünetek jönnek elő néha nálam is, mellem is most pl nem is fáj, meg semmi. De délután még nagyon fájt.

Szerintem én is ilyen leszek mint te, állandó para 🙈🙈

Mindennap eszembe jut valami ami miatt parázhatok 🤣

jan. 22. 22:45
 17/47 anonim ***** válasza:

Nyugi, én már annyit voltam ügyeleten, hogy szerintem kint van a fotóm a kórház kapuján, be ne engedjenek 🤣

Most készülök rekordot dönteni. 4hetet kéne kibírnom uh.nélkül(már csak hármat, 1 már letelt.) Hát, eddig másfél hét volt a rekordom 😂

#15

jan. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
4 gyerek, nulla tünet, azon kívül, hogy iszonyatosan kanos voltam.
jan. 23. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
83%
Csajok, ez a para amúgy mindig elő-elő fog jönni. Én most a 14 héten olvastam hogy a méhlepény elhelyezkedésétől is függ, hogy milyen korán érzed a babát. Megnéztem a papíron, azt írja elöl, magasan. Gondolom ezek alapján a doki a mellső hasfalra gondolt, de a google jóindulatúan bedobta az elölfekvő méhlepényt, hogy milyen problémák lehetnek belőle, ami egyébként a hivatalos szaknyelven azt jelenti, hogy a méhszájnál van :D Na szóval ilyen apróságokon képes vagyok kiborulni. Egyébként terhestünet nálam még, hogy mindenen sírok :D Tegnap bevásárlás közben elsírtam magam, mert láttam egy tolószékes kisfiút. Karácsonykor 1 órát bőgtem mert valakik 2 hangos szót váltottak egymással. Amúgy tudatomnál vagyok és nagyon cikinek érzem sokszor, de nem tudok tenni ellene :D
jan. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:

17-es, ezen nagyon jót nevettem 🤣🤣


Jahh igen én is tudok sírni, meg elerzekenyülni, pl cuki videókon. :D

jan. 23. 08:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!