Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiskamák, hogy alakultak a...

Kiskamák, hogy alakultak a terhes tünetek? Voltak?

Figyelt kérdés

Most kb 4 hetes lehetek, majd csak a 8.hét körül akarok orvoshoz menni a szivhang miatt, mert nem akarok a túl korai vizsgálat miatt azon aggódni hogy lesz - e később.

Viszont most meg azon aggódom, hogy minden rendben van - e.

Szép erős már a tesztem, napról napra erősebb lett.

Melleim nehéz, fajdalamsak, hasam mensi szerű fajasai elmúltak, néha érzem picit furanak a hasam. Ha felmegyek az emeletre, akkor kifulladok, szívem kiugrik. Ez az össz ami más. Egyik gyereknél sem volt túl sok tünetem, jó terhesség volt mind, de akkor még fiatalabb voltam, nem aggódtam mindenen. Most 36 éves vagyok.


jan. 22. 20:14
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
A szexuális étvágyam már nem tud hova nőni, alapból ilyen állapotban szexelni akaró típus vagyok. Nálunk a férjemnek szokott fájni a feje 🤣🤣
jan. 23. 08:26
 22/47 anonim ***** válasza:
76%

8+1-en voltam orvosnál múlthét végén. Második gyerkőc, mindkettejüknél ugyanazok a tünetek. Egésznapos émelygés, kaja és szagundor, brutális fáradtság és váratlanul "menten elájulok" érzések. Plusz néha úgy dönt a szervezetem, hogy a magamba erőltetett kaját köszöni nem kéri, kettőt mordul a hasam és rohanok a wc-re (hasmenés). Nagyjából ennyi.

Én is nagyon paráztam az első uh-ig, hogy jó helyen legyen, minden oké legyen. Azt éreztem, hogy valami nem jó, de nem tudom megmagyarázni miért, nem volt erre utaló jelem. Egyelőre végülis minden oké, de a doki látott egy minimális kezdődő leválást, így progit szedek, kímélő életmódra lettem ítélve és nyilván most még parásabb lettem, mert azt mondta ez simán belefér egy normál lefolyású terhességbe, de sajnos az is benne van, hogy a leválás folytatódik, vagy eleve van valami fejlődési rendellenesség. Hát köszi... :) Az első babánknák nem volt ilyen gond, de ott is agyon izgultam magam minden vizsgálat előtt. Hát most ezzel pláne.

jan. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:

Biztosan nem lesz semmi gond!

Fontos, hogy ebben higy!


És persze tartsd be a pihenést! 😊


Én is 8 hetes leszek mire az orvoshoz megyek, így már legalább biztosan lesz szivhang, ez miatt nem akartam korábban menni.

jan. 23. 09:31
 24/47 anonim ***** válasza:
Én ilyeneken nem is gondolkodtam amúgy. Pozitív tesztnél hívtam a dokit és ő számolta ki mikor menjek.
jan. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%

Köszi, igyekszem betartani és hinni, illetve mellette elfogadni, hogy bárhogy is lesz, úgy kell lennie. :)

Azt is mondta a doki, hogyha eddig nem volt barnázás, ne lepődjek meg, ha esetleg lesz, nem kell kétségbeesni azonnal. A pici leválás és a rákszűrés miatt is lehet ugye. Hát nyilván a vizsgálat másnapjától mindennap van egy-egy csepp, de már ettől is parázom... :) Megjegyzem rákszűrés után egy pár napig mindig van és mindig "érzem a méhszájamat", de ilyen szituban ez stresszes.

Node bízunk a legjobbakban, nekem már az is hatalmas kő leesés volt, hogy jó helyen van, minden megvan és van szívhang! Kitartás neked is és örülj a tünetmentességnek, egy áldás, majd mesélj!

jan. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 🥰
jan. 23. 20:14
 27/47 A kérdező kommentje:

24-es bocsi most látom amit írtál.

Nem akarok túl korán menni ugye, mert akkor keveset látnak.

Az első 3 fiamnál úgy jartam. :D


És akkor még egy darabig stresszel az ember.

Viszont nálunk nem az orvos adja az időpontot, hanem a recepciót hívom, és ők nem számolnak nekem ki semmit nyílván. Ezért kell nekem számolni.

jan. 25. 08:58
 28/47 anonim ***** válasza:

Jelentem, még nincs rekord, de 1 hét orvosmentességen túlvagyok. Nem volt könnyű. Totál semmi tünetem. Nincs vérzés, de egy kósza hasfájás se. Borzalmas! De mégse mehettem be azzal, hogy semmi bajom😕 Hú, tiszta ideg vagyok, hogy nincs már terhesség. Holnap megyek védőnőhöz. Előre sajnálom szegényt. Ide azt a dopplert, de rögtön!😡

#17

jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

28-as

Minden rendben azóta?

Mi volt a védőnőnél?


Nekem lassan telnek a napok mire végre mehetek orvoshoz.

Semmi tünet igazából azóta sem.

A mellem feszül, de az se mindig.

jan. 31. 12:52
 30/47 anonim ***** válasza:

#29! Sajnos, nem tudom. A védőnő nem dopplerezett!😡 Szóval megtörtem, ma érkezett a dopplerem. Még nem tudtam megnézni. Már most látom, hogy ebből este ügyelet lesz, ha nem találom, pedig amilyen béna vagyok, erre nagy esély van.

A védőnő egyébként szerencsére elég inaktív, ha így folytatja, megleszünk 😁 Csak azért cs.szett le, mert paragép vagyok és letiltott netről. Mint látod, nem fogadok szót 🤣

Nekem sincs tünet ☹️Ma épp a mellfájás is elmúlt. De tegnap azért valami különös módon, a víztől is hányingerem volt, de tuti csak megmérgeztem magam.

#28

jan. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!