Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annyi ilyen kérdés van itt...

Annyi ilyen kérdés van itt gyakori kérdéseken de olyannal még nem találkoztam ami mostani vagy mondjuk tényleg empatikusak a válaszadók és nem lehordják a kérdezőt stb. Kinek milyen tapasztalata van babavárás kapcsán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 éves vagyok

Kis storytime mielőtt feltenném a kérdést :D

Egy pár hónapja kezdtünk el a párommal próbálkozni a babóval (eddig sikertelenül) de most van egy olyan érzésem hogy talán most jól időzítettünk.Előző hét csütörtökön (18.-án)voltam nőgyógyásznál aki megállapította hogy pont ovuláció közelben vagyok,én néha megérzem,szúrkál a hasam mikor melyik oldalon,most is így volt mondtam is neki.Igazából zöld lámpát adott nekünk,mindent rendben talált mondta hogy szedjek folsavat és d-vitamint.

Az utolsó menstruációm január 6.-án kezdődött.Őszíntén nem tudom mikortól számítjuk az ovuláció napját (a hasszurkától vagy csak ovulációs tesztel lehet),csütörtökön-pénteken(18.-19.-e) is szurkált a hasam

Együtt voltunk a párommal mindennap kivéve szombaton mert aznap annyira fájt és szúrkált a hasam este fele hogy csak feküdni tudtam,remélem nem csúsztunk le emiatt róla :(.A párom most elutazott szóval ez a pár napunk adódott remélem elcsíptük.A hétvége után volt folyásom is 1-2nap sok fehéres.

Igazából csak tapasztalatokra vagyok kiváncsi.

Ki az aki pont ugyan így hasszurka idején volt együtt a párjával és sikerült nekik.Ki mit tanácsol,mire figyeljek oda,milyen jelek lehetnek.Elég érzékeny vagyok az ilyenekre (de simán lehet hogy pont ezt nem fogom megérezni :D)

Valamiért olyan hihetetlennek érzem hogy valaha is összejön valamiért :,D

Annyi sztorit hallottam hogy van akiknek évek stb.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!



jan. 28. 11:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#19! Fogalmam sincs, mert azóta nem mérték, most néztem, hogy az 1.trimeszteri laborban sincs. 75-től jó, nekem akkor azt hiszem 62 körül volt, szóval nem kórosan alacsony, de még nem elég. Már akkor is és azóta is 4000NE-t szedek és a mérés utáni ciklusban lettem terhes. Szóval akkor még az alsó határ közelében lehetett.

#10

jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Bocsi nem olvasom végig a kommenteket, ha véletlen volt hasonló hagyd figyelmen kívül.

Nekünk 1 év volt, minden hónapban minden egyes szösszdnetre figyeltem olyan tüneteket produkáltam mint egy 6 hónapos terhes mert képes voltam pszichesen be képzelni mindent..

Aztán egy nap mikor volt egy kémiaim meg fogadtam hogy hagyom az egészet a francba jön ha akar. Párommal borozgattunk egy este és kb 10 nap múlva az egyetlen jel talán az volt hogy 1-2x meg szedultem meló közben, de simán lehet csak a fáradság volt mert akkoriban túl hajtottam magam.

Fel keltem egy vasárnap reggel és melegnek éreztem magam, emlékszem még lazat is mertem, és közben valami más vol. Teszteltem és pozitív lett.

A eoaszulet has szurka mensi görcs minden a pozitív teszt után jött a rosszulett konkrétan 10 héten kezdődött de cserébe ki tartott a végéig.

Tehát egy jó tanács engedd el mert a stressz a legtöbbször az okozója. Hidd el ezzel magunknak ártunk.

Rad is vár egy kicsi lélek hogy meg születhessen, csak engedd neki.

jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Szerintem kétnaponta legyetek együtt, mert egy nap alatt nem termelődik elég sperma.
jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Sosem tudtam mikor van ovum, volt folyásom..egy héttel ovu elött, görcsölgetés nem.. ovuteszteltem. 3 hónap alatt összejött..
jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Szia. Majd írj hogy mi lett végül szorítok nektek! :)
febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!🤗

Még 3nap van a mensiig (naptár szerint)

Nem tesztelek addig!

Amúgy eddig semmi különöset nem éreztem!

Kiváncsian várjuk😄

febr. 4. 12:15
 27/27 anonim ***** válasza:
Mi történt végül?
febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!