Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez az ovu teszt már pozitív?

Ez az ovu teszt már pozitív?

Figyelt kérdés

Ez az első ovu tesztes hónapom, de ez a teszt egy hulladék, és hiába annyi ideig tartom a vizeletbe, amennyit ír, ilyen rózsaszín a háttér. Eddig sokkal halványabbak voltak a tesztek, ez az első ami ilyen erős. Ez már pozitív? Köszi, ha tudsz segíteni! :)

[link]


febr. 19. 13:23
A kérdező szavazást indított:
Pozitív.
Negatív.
4 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
100%

Hany perc után csináltad a képet?

En is ezt használom es leirt 10 percre kitisztul szépen.

Igy kép alapján lehet pozi

febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 A kérdező kommentje:

Éppen letelt a 10 perc, akkor fotóztam. Most azóta eltelt még fél óra, és ilyen. Halványabb a teszt csík, de a háttér még mindig rózsaszín.

[link]

febr. 19. 13:51
 3/105 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőn pozitív, szerintem azt érdemes nézni ami 10 percen belül volt🙂 másodikon tényleg nagyon halvány lett.

Te hányadik napon vagy?

Nekem is ez az első ovu teszthónapom, ma van a 9.nap, viszont igy eddig nem jártam, hogy akár időn túl elhalvanyult volna

febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 A kérdező kommentje:

Nekem sem volt ilyen, hogy elhalványodott volna, de ilyen erős sem volt még. December 5-én jött meg szülés után először. Azóta ovu tesztelek. 😅 Szeretnénk kis korkülönbséggel még egy babát.

Te is ilyennel tesztelsz? Mutat már valamit?

febr. 19. 14:03
 5/105 anonim ***** válasza:

Nekem január 10-én jött meg először szülés után. De en csak most a 2. utan kezdtem tesztelni.

Ugyan ilyennel csinalom, sajnos eddig még semmi, bár ami fura hogy az 5. Ciklusnapon, menstruáció után erősebb volt a második csík, mint most a 10-en. Naptár szerint később lesz ovum, úgyhogy kíváncsi leszek hányadik napon jelentkezik az erős csík, ha lesz.

febr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 A kérdező kommentje:
Nekem is volt erősebb és gyengébb, gondolom minimálisan ingadozik az lh szint a szervezetben ovu nélkül is.
febr. 19. 15:19
 7/105 anonim ***** válasza:

Biztosan, mert anno peldaul sokszor volt sima 1 csíkos tesztem első gyerkőc előtt. Így mar a halványabbnak is örülök🙈

Meg amugy nezegetek drágabb teszteket, hogy amikor esedékes, de ezzel nem egyértelmű akkor legyen egyértelműbb tesztem is.

Ahogy olvasgattam a clearbluenak van digi ovu tesztje, ami ovukor smileyt dob ki, igy nem kell azt pillazni, hogy most erősebb-e. En most ezen gondolkozok közép időre pluszba

febr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/105 anonim ***** válasza:

Én most kíváncsiságbol napi 2x tesztelek amugy, délelőtt folyamán és délután is.

Ma délelőtt szinte szellemcsikos volt, erre most...

[link]

És semmi testi tünet mellé, semmi ovus "folyás"

febr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 A kérdező kommentje:

Én is csináltam este egy tesztet, és olyan full negatív lett, mint a ház. Nekem sincs semmi ovus tünet, pedig szülés előtt minden tünetem megvolt, élő ovuteszt voltam.

#7 Én is gondoltam drágább tesztre, de amíg 90 napig nem jön meg, addig biztos nem. 😅

febr. 19. 20:54
 10/105 A kérdező kommentje:
#8 Neked időn túl is ugyanilyen erős maradt mindkét csík? Engem az bizonytalanít el, hogy így elhalványodott.
febr. 19. 20:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!