Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így teherbe eshetek?

Így teherbe eshetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Évek óta szedek fogamzásgátlót, de abban az egy hétben mig tartott a fehér pirula nem voltunk együtt a férjemmel.

Most tartok a második napnal (meg nem jött meg a megvonasos vérzésem), és együtt voltunk. Teherbe tudok esni ebben az

időben? És ha teherbeesem akkor megjon a megvonasos vérzésem?

És ha elkezdem szedni újra a tabit, és terhes vagyok az árthat a babának? Bocsi a hülye kérdésekert, de a 2 év alatt mióta szedem eszembe sem jutottak ezek a kérdések.

És ha babát szeretnénk mennyivel előtte tegyem le a gyógyszert? Vagy már lehet rögtön próbálkozni?

Előre is köszönöm szépen a segítséget. További szép napot/estét nektek 😊


márc. 15. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de 2 évig nem így szedted? És ha eddig nem estél teherbe most miért gondolod hogy mégis?
márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mint mondtam amíg tartott a fehér tabletta nem voltunk együtt. (hatóanyag nélküli tablettara gondolok a fehér tabi alatt)
márc. 15. 21:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

1. a fehér tabi alatt is együtt lehet lenni, nyilván nem véletlenül van így kitalálva.

2. eddig nem így szedted?

márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. De a fehér tabi nem tartalmaz hormont, sőt semmit. Az csak placebo. Azért is gondolom ha nagyon szerencsétlen az ember teherbe eshet akkor is ha nem akar.

2. De igen, 21 rózsaszín 7 fehér tabletta,csak amíg nem szedtem addig nem voltunk együtt mert nem akartunk babát véletlen sem.

Most sem, és ezért kérdezem hogy mennyi az esélye hogy terhes leszek, és ha az leszek akkor a babára ártalmas e ha szedem tovább a hormont.

márc. 15. 21:53
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szabályosan szedted a fogamzásgátlót. Annyi az esélye, hogy teherbe ess mellette, amennyi rá van írva a gyógyszerre.
márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Nagyjából 0,01% esélyed van. Szabályosan szeded, amúgy ki mondta neked ezt a marhaságot hogy a fehér tabi szedése alatt nem lehettek együtt? Nagyon nem vagy tisztában amúgy még a dolgokkal, jobban is jársz ha neked még nem csúszik be gyerek se direkt se véletlenül
márc. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, amig normalisan szeded a gyogyszert, addig a terhesseg eselye eleg kicsi. Nyilvan nem mondom, hogy 0, mert az csak akkor lenne, ha nem szexelnel, de elegge kozel van hozza.


Olvas el a tajekoztatot, ezt ezek szerint eddig nem tetted meg, pedig nem egy hulyeseg.

márc. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta hogy nem lehetünk együtt. Juj.

1. Mivel véresen nincs gusztusunk így nem vagyunk együtt.

2. Gondoltam mivel nincs benne hormon, így nagyobb az esélye a teherbe esésnek ebben az időben.

3. Tudom hogy mindig van esély arra hogy az ember teherbeessen.

Na de ha az ember teherbe esik, és szedi a gyógyszer közben, lehet baja a babának? 🤔 Szoktam tesztelni átlag 3 havonta tuti ami biztos alapon, de azért ez egy félelmem hogy nem veszem észre hogy terhes vagyok, és szedem tovább a gyógyszert és ne adja ég valami baja lesz a babának tőle.

márc. 15. 22:26
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8as mivel a teherbeesés nem pár nap alatt történik hanem kell hozzá egy egész ciklus hogy a petesejt beérjen így esélytelen hogy terhes legyél. Olvass kicsit utána a dolgoknak ha már nemi életet élsz. És akkor nem fogsz ilyeneken parázni
márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ideje lenne utánanéznek, hogy működik a ciklusod, és mit csinál vele a fogamzásgátló🤦🏻‍♀️
márc. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!