Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue tapasztalatok? Ez...

Clearblue tapasztalatok? Ez száradási csík lenne?

Figyelt kérdés

2 napja késik a menstruációm, tegnap meg ma csináltam clearblue tesztet, szerintetek? A sötétebbet tegnap csináltam, a világosabb mai. A mait lehet túl kevés vizelettel végeztem. Viszont mindkettő időn túl jelent meg (minimum fél óra után). Rengeteg ugyanilyen tesztet csináltam, ilyennel még nem találkoztam. Utólag sosem jelent meg rajta semmi. Volt akinek ilyen volt a tesztje és valóban terhes volt?

[link]



ápr. 5. 12:13
 1/6 A kérdező kommentje:
(A tegnapin nem csak a vékony kontúrcsík látszik, hanem az egész csík látszik halványan, ha megnézitek.)
ápr. 5. 12:16
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem időn túl nem érvényes. Csinálj egy újat megfelelő mennyiségű vizelettel és időn belül olvasd le. Illetve az érzékenységét nem tudom a tesztnek, de ha tudsz vegyél érzékenyebbet.
ápr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem veszel egy másik normális tesztet? Pl facelle.
ápr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
10-es érzékenységű. Csináltam olcsóbb 20-25ös teszteket is, azokon semmi sem volt. Számomra viszont fura, hogy egymás után 2 teszten is megjelent utólag a csík. Sosem láttam ilyet. Pedig nagyon sokat teszteltem már.
ápr. 5. 12:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Többször próbáltam ClearBlue-t, az összes ilyen lett nekem is, miközben a másik márkákon (Predi, facelle, x-epil) semmi nem volt, és meg is jött mindig.
ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En is hasznaltam ezt a clearbluet. Idon tul nekem is ilyen lett mikor nem voltam terhes. Amikor meg terhes voltam 1perc utan szepen latszott mar.
ápr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!