Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány terhességi teszt?

Halvány terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem vagyok benne biztos ,nem tudom el dönteni hogy ez most pozitív vagy csak én láttok ott valamit ?

[link]


ápr. 5. 22:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem ez negatív:/

ápr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Szia , köszi a választ mondjuk még van 3 napom menstruációig addig is reménykedem 😊
ápr. 5. 22:49
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
---
ápr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Negatív
ápr. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
ápr. 5. 23:32
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Valami látszik, de ez még nem pozitív, inkább száradasi. Talán pár nap múlva, hajrá!
ápr. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehetett aza csík, mert egyből ki jött aza halvány valami tényleg 2p se kelet várni egyből ki jött, de ma is csináltam de az negatív. Mostmár várom hogy jöjjön meg ha meg nem jön csinálok újat de szerintem ebből nem lesz baba :(
ápr. 6. 09:37
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is negatív sajnos. Ezt a hónapot engedd el, de nincs ok szomorúságra. A következőben még sikerülhet. Nálam tök random lett pozitív csak 1x voltunk együtt a hónapba és nem is ovuláció idején. Ráadásul soha nem estem teherbe senkitől, a párom sem csinált gyereket senkinek, így nem is gondoltunk ilyesmire és egyszer csak ott volt a 2 csík nagy megdöbbenésre. Előbb, utóbb sikerül, csak ne görcsölj rá. Sok sikert kívánok a továbbiakban!
ápr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ez pozitív lesz 😁😁
ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen hogy válaszoltatok.

Hát várok még vagy 3 napot akor már biztosabb eredményt fogok kapni. 😊

ápr. 6. 23:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!