Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány terhességi teszt?

Halvány terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem vagyok benne biztos ,nem tudom el dönteni hogy ez most pozitív vagy csak én láttok ott valamit ?

[link]


ápr. 5. 22:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Majd írj 🥰
ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%

Miért pontozzátok le a bíztató választ? Nem azt mondta a #6-os válasz, hogy pozitív, hanem hogy valóban látszik egy kis csík, de az még semmit nem jelent. Ez nem hiú remény, ez bíztatás, ami tudjuk, hogy elkell ilyenkor. Nekem pont ugyanilyen volt az első tesztem, most 14 hetes vagyok.

Kérdező, remélem minden úgy alakul, ahogy szeretnéd!

ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Mindenképp írok !😊

Utolsó nagyon boldog lennék ha baba lenne, de még várok egy pár napot és újra tesztelek, ma reggel el kezdtem görcsölni 😒 de még nem jött meg, és reménykedem 🙂

ápr. 7. 18:47
 14/22 A kérdező kommentje:
A mell bimbóim fájtak vagyis inkább érzékeny ez kB 4napja tart. De ma el kezdett enyhülni szóval szerintem meg fog jönni🙄 de hátha nem.
ápr. 7. 18:51
 15/22 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
ápr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Szia még egyenlőre semmi.Még egyenlőre várok egy kicsit. Szerintem hétvégén lövök egy tesztet. Csak a tegnap miután haza értem a munkából el kezdet rázni a hideg, a hasam alja már nem fáj. Kezdek már türelmetlen lenni de úgy döntöttem meg várom a hétvégét legyen biztos az eredmény.
ápr. 9. 19:13
 17/22 anonim ***** válasza:

2 hétig azt hittem beteg leszek. Minden este dupla takaróval aludtam, illetve egy kis radiátort is be kellett kapcsolni, annyira rázott a hideg. Remélem nálad is emiatt van 🥰

Jelentkezz majd!

ápr. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem már nyugodtan tesztelhetsz újat. Nekem ilyen halvány teszt után 4. nap már teljesen erős 2 csík volt.
ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
uhh mostmár egyre izgatott vagyok 😄
ápr. 10. 17:33
 20/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Hát az eléb jött valami halvány rózsaszín mikor voltam pisilni , szóval meg fog jönni 😕

És nagyon ráz a hideg megint szerintem nem csak meg fog jönni ha nem beteg is leszek a fenébe 🙄

ápr. 11. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!