Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért lehet ez? ⏬⬇️⬇️⬇️

Miért lehet ez? ⏬⬇️⬇️⬇️

Figyelt kérdés

Sziasztok. 15 én volt ovum elméletileg tesztet is csináltam az is álla támasztotta. Viszont ma rá 6 napra olyan furán görcsöl lent a hasam mint mikor sokáig van tartva a vizelet kicsit fura ..... Mellém kissé érzékeny

Lehet előbb meg fog jönni ? Volt már valaki így? Jobban bal oldalon lent érzem ezt a feszülèst apró nyílalásokat


ápr. 21. 10:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mellem " ki javít a teló elnézését
ápr. 21. 10:19
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Veagyazódás és már terhes vagy
ápr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Valoszinuleg le leszek pontozva, de akar beagyazodast is errzheted ha baba van. En pl 6dpo a fiammal allando pisilesi ingert ereztem. Tudom ez meg nagyon korai, de ha esetleg hamarabb agyazodik be az mar hcgt termel es lehet hogy erezheto a valtozas.


De természetesen mas is allhat a hatterben. Es legyszives ne figyeld az ovu utani tuneteket mert bele lehet bolondulni amikor mindig csak a korai terhessegi tuneteket keresed onmagadban.

ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat hát nem meg lehet de nem lenne korai még ilyent érezni? Elméletileg 29en kellene meg jönnie ...

Nem figyelem magam csak furának érzem ezeket a dolgokat azért is kérdezem mi lehet hát ha volt valaki hasonló helyzetben ☺️

ápr. 21. 11:35
 5/12 anonim ***** válasza:
35%
Holnap tesztelj már lehet pozi is az érzékeny teszt!
ápr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

Szia,én 28-àra nemvàrom:)

Nàlam pont az fura most,hogy eddig semmit nemérzek a mellem sem érzékenyebb ahogy minden menzi elött szokott

Àltalában màr ovu utàntól jelentkezni szoktak,de lehet ez most ilyen hònap

Drukkolok,majd írj mi lett

ápr. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%

Ez semmit nem jelent eddig. Lehet efdig is volt, csak jobban figyeled a tested és eddig nem tűnt fel.

En pl fogamzásgátlót szedek, tuti nem vagyok terhes, mégis erzek rotkán ilyet.


Ha késik, akkor tesztelj. Addig meg ne ezen kattogj, jobb nem lesz és elöbb sem derül ki mi okozta.

ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#6 drukkolok neked 😁
ápr. 21. 14:27
 9/12 A kérdező kommentje:
#7 persze tudom hogy nem jelent semmit igazából attól tartok nem e a peteérés csúszik hiába a teszt a naptár mivan ha meg is és ha így van csúszik gondolom az egész menszesz is
ápr. 21. 14:29
 10/12 A kérdező kommentje:
Már most társul hozzá enyhén ilyen át tetsző színtelen szagtalan folyás ..... Ugye ez nem valami meg fázásra utal?
ápr. 21. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!