Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért Nem bírom telepíteni a...

Lordvipi kérdése:

Miért Nem bírom telepíteni a battle-Netet/Warzone-t?

Figyelt kérdés

rá nyomok hogy telepítse és 20-30mp ig vár mire elindul a telepítése és bejön a nyelv választás és utána bezárja magát mikor megint elinditom el kezd le tölteni valamit ami persze 1 baromséág mert nem csinál valójában semmit se csak azt mutatja hogy tölti a semmit 40 perc után már baromi ideges voltam.

a Steam,origin ,uplay minden más is ezeken kívül rendesen megy viszont ez a battle-nettes szar applikáció nem akar fel települni és nem értem hogy miért már minden szart ki probáltam win 7-8 módban inditottam rendszergazdai jogggal de,semmi változás.

Probáltam a Warzone-os file-t is hogy azzal telepítem de,az se települt mi a szar lehet ezzel nem értem


Meg Kérném Mindenkit hogy csak azok írjanak akik tényleg értenek hozzá jó volna erre valami megoldás.


ezen a linken meg tudod nézni hogy milyen gépem van mielőtt még rá fognád hogy szar a gépem.


[link]



#Miért.az.oka.hogy.nem.lehet.fel.telepíteni.a.Warzone-t?
2020. márc. 14. 12:32
 1/8 anonim válasza:
hát a letöltés nekem több óra volt, nemcsak 40 perc, lehet várjál kicsit vagy nemtudom
2020. márc. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
még1x elolvastam, és láttam hogy irtad hogy a battle.net kliens nem települt, és ez a probléma sztem, mert én is azon keresztül töltöttem le
2020. márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

és mi lehet a baj?

mert én már igazán tudni akarom hogy miért nem települ?!

2020. márc. 14. 21:30
 4/8 anonim válasza:

innen töltötted le?

[link]


haverom ma kezdte el lehúzni a warzone-t, a klienst erről a linkről húzta le, és egyből jó volt neki, pedig vmi közepes laptopja van

2020. márc. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen a blizzardról szedtem le de,nem telepítette fel
2020. márc. 15. 00:59
 6/8 anonim válasza:
érdekes, mert ez ugye nem warez, sem crackelt program, hanem hivatalos oldalról való, ami támogatva van ugye... a gépedbe lehet vmi probléma sztem
2020. márc. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

és az miért van hogy csak ezzel a programmal csinálja ezt? és, a többi az rendesen megy!

teljesen le teszteltem a gépet és nem találtam semmi problémát sem minden megfelelően működik

2020. márc. 15. 11:24
 8/8 A kérdező kommentje:

új rendszert meg ez az 1 program miatt biztos hogy nem fogok

rakni.

2020. márc. 15. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!