Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom használja e még...

Nem tudom használja e még valaki de azért egy próbát megér 😇 Először is röviden Március 21.én meg jött normálisan 5 napot Majd április 18.àn barnàztam (ami én nálam soha nem fordult elő)19.en megjött ugyan úgy 5 napig de nem annyivolt?

Figyelt kérdés
Na de én 31-6 ig voltam "termékeny"és az alatt egyszer sem védekeztünk mondjuk amúgy sem 😁 és azóta kb másfél hete mindennap fejfájás, hányinger, szédülés,és néha erősebb mejfàjdalom is társul illetve szurkálodas is lent ,de a legfontosabb a teszt idáig negatív volt hogy ez lehetséges hogy terhesség csak később fogant? Köszönöm szépen a segítséget ❤️

ápr. 29. 12:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%
10# közben szólt a doki , hogy tényleg baba😅😅😅 úgyhogy hagyjad
ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%
Én csak saját magamból tudok kiindulni. Nekem mielőtt kimaradt a mentruációm és pozitív lett a tesztem az azt megelőző menstruációm szó szerint 1 napig tartott és inkább csak erős barnázás volt. Akkor nem teszteltem, de mikor következő hónapban terhes lettem én tényleg úgy voltam vele, hogy lehet hogy már akkor is terhes voltam és azért van ilyen minimális a menstruációm. Azóta már 28 hetes vagyok, volt pár ultrahang, a gyerek pont akkora amekorrának a kimaradt menstruációtól számítva lennie kell, nem nagyobb semmivel, pláne nem egy hónappal. Szóval csak megerősíteni tudom az előttem írtakat, a nagyon kevés menstruáció is menstruáció
ápr. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%

Neeee, megint egy ilyen kerdes.

Megjott, terhessegi teszt negativ DE azert lehetek-e terhes ?


A terhesseg elso ket jele:


-elmaradt menstruacio

-pozitiv terhessegi teszt


Neked melyik teljesult ?

ápr. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Elmondom nektek hogy ma reggel pozitív lett a tesztem!!!

Na ilyenkor mivan ?

A másik mi az hogy ilyenek nevelnek gyereket mi jogon ítélkezzel más felett ?? Te biztos tökéletes vagy 😂😂

A másik mell-lett volna csak el ír sokszor a telefonom!

Legyen csoda szép napotok 🖕

máj. 1. 20:52
 15/22 anonim ***** válasza:
Covid v milyen? 😅
máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Képed van a tesztről?
máj. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze 😏
máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Na, úgy látszik az itteni negatív kommentek mindenkinek meghozzák a szerencséjét és hirtelen a teszt is pozitív lesz. Nagyon szívesen :D Amúgy ha igaz akkor én személy szerint gratulálok, de az akkor se normális dolog hogy menstruáltál terhesség alatt
máj. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
És mitől olyan nagy szám ez ha már a doki megmondta h baba 🤷‍♀️. Hagyjuk már.
máj. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

10# közben szólt a doki , hogy tényleg baba😅😅😅 úgyhogy hagyjad


Ezt a kérdező írta másik profilrol?

Nem számoltam ki, mert nincs kedvem, hány hetes lehetsz de ha látta az orvos a terhességet akkor hogy lehet hogy a teszt negatív volt?


Illetve ha csak tegnap lett pozitív a teszt akkor duplán nem láthatott meg semmit a doki

Vagy én vagyok hülye?

máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!